Acun Ilıcalı’nın Açıkladığı Exathlon Parkur Ne Demek? Nasıl Bir Parkur?

Acun Ilıcalı’nın Açıkladığı Exathlon Parkur Ne Demek? Nasıl Bir Parkur?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de yine bir ilk yaşanacak. Bundan sonra yarışmacılar Exathlon isimli yeni bir parkurda performans gösterecek. Şuanda Meksika ve Romanya’da oynanan parkur bundan sonra Türkiye Survivor’da yer alacak. Peki Exathlon nasıl bir parkur. diğerlerinden farkı ne? Exathlon nedir?

Meksika’da bu parkurla reyting rekorları kıran Acun Ilıcalı, şimdi aynı başarıyı TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor’da gösterecek. Şimdilerde Amerika’nın başarılı kanalları Exathlon isimli yeni sistemi uygulamaları için Acun medya ile görüşme halinde. Exathlon aslında Survivor’da parkurulardan çok da farklı değil. İkisinde de amaç aynı fakat Exathlon tamamen spor ve kondisyona dayalı bir sistem. Özellikle sporculara daha çok hitap eden bir parkur.

Hilmicem ve Anıl gibi hızlı ve sportif vücuda sahip yarışmacılar bu parkurda oldukça heyecanlı ve nefes kesen bir mücadele izlettirecektir. Acun Ilıcalı’nın açıklamalarından sonra geniş bir izleyici kitlesi Exathlon nedir nasıl bir parkurdur araştırmasını sürdürüyor.

Uzun süredir bunun hazırlıklarını yaptıklarını açıklayan Acun Ilıcalı Exathlon için oldukça heyecanlı olduğunu dile getirdi. Acun Ilıcalı’nın dünyaya açılmasını sağlayan bu parkur, ilk olarak Survivor 2018’de yer alacak.

Exathlon tamamen spor üzerine kurulu bir parkur. Daha zor daha uzun ve daha karışık bir parkur. Hilmicem gibi hızlı bir yarışmacı bu parkurda muhteşem bir performans gösterecektir. Tamamen hız ve beden yorucu bir parkur.

Bundan sonra Exathlon parkurda daha heyecanlı ve nefes kesen mücadeleler bizleri ve yarışmacıları bekliyor.

Etiketler: eksathlon parkur ne demek exathlon ne demek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL