Acun Şeyma Subaşı’dan Boşanıyor Mu? İddialar Doğru Mu?

Acun Şeyma Subaşı’dan Boşanıyor Mu? İddialar Doğru Mu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

 

Ekranların sevilen ismi Acun Ilıcalı ve geçen yıl hayatını birleştirdi Şeyma Subaşı hakkında çıkan boşanma haberleri doğru mu? Acun Ilıcalı Şeyma Subaşıdan boşanacak mı?

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ile sekiz yıllık bir birlikteliğin ardından 2017 yılında nikah masasına oturmuştu. Çiftin melisa isminde bir de kızları bulunuyor. Şeyma Subaşı son zamanların en çok konuşulan takip edilen aynı zamanda eleştirilen isimlerinden biri olmuş ve sosyal medya hesaplarında hatırı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşmıştı.

Acun Şeyma Subaşı’dan Neden Boşanıyor?

Çift her ne kadar eleştirelerin odağı olsa da boşanma konusu hiç gündeme gelmemişti. Fakat son zamanlarda Acun Ilıcalı Şeyma Subaşının boşunacağı haberleri kulislerde dolaşıyor. Konuyla ilgili net bir bilgiye sahip değiliz fakat Şeyma Subaşı kendisine boşanma ile ilgili Sorulan tüm soruları da yanıtsız kaldığı biliniyor.

Fakat Acun ve Şeyma Subaşı hakkında çıkan boşanma iddialarının pek çok kişi tarafından doğrulandığı da biliniyor. Şeyma Subaşı ise haklarında çıkan boşanma haberleriyle ilgili sorulan sorulara olumlu ya da olumsuz herhangi bir yanıt da bulunmadı.

Haberin doğruluk payı olmadığını temenni ediyoruz. Ve en kısa zamanda çiften bi açıklama bekliyoruz.

Sizler Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı hakkında çıkan boşanma iddiaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı boşanacak mı?

Etiketler: Acun Ilıcalı ve Şeyma subaşı boşanacak mı Şeyma subaşı Acun ılıcalıdan boşanacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL