Acun Şeyma’ya Ne Kadar Tazminat Verecek ?

Acun Şeyma’ya Ne Kadar Tazminat Verecek ?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Şok bir karar ile 26 kasım 2018 tarihinde saat 14:00 de boşanma davası olan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı duruşmaya katılarak boşanma davası sonuçlandı.Boşanma davasının sonucunda neler olacak ? Boşanma davasının arkasındaki sebep ne ? Bu ani kararın arkasında yatan kişi ve kişiler var mı ?Yoksa boşanmanın sebebi para meselesi mi ?

Bir gece de ani bir karar ile boşanacakları iddiasının ortaya atılması ile birlikte tüm sosyal medya çalkalandı. Acun ve Şeyma’nın verdiği bu ani karar tüm Türkiye’nin dikkatini oldukça çekti. Herkes dün akşamdan beri Acun ve Şeyma’nın şok edici kararını konuşuyor. Yıllar süren ilişkide geçtiğimiz yıl hayatını birleştiren ikili çok sürmeden yıldırım şeklinde boşanma kararı aldılar.Boşanma kararının altında bir çok sebep ortaya atıldı. Bu sebepler ikilinin de başka şahıslarla ilişkisinin olduğu iddia edildi. Boşanma davası için adliyeye gelen ikili saat 14:00 de birlikte katılarak 8 dakika süren duruşmada boşandılar.

Peki boşanma davasında kız çocuklarının velayeti kime verildi? Boşanma davasının sonucunda  Şeyma Subaşı’na Acun’nun ne kadar tazminat verileceği kesinleşti ? 

Acun, 8 yıllık sevgilisi ve bir kız çocuğunun annesi Şeyma Subaşı ile geçtiğimiz yıl göşterişli düğün töreni ile dünya evine girmişti. Çiftin düğünü uzun süre konuşulmuştu. Fakat kötü haberi bir sene sonra boşanma kararı ile duyurdular. Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’ndan olan kizi Melisa’nın velayetini annesi Şeyma Subaşı’na verilmesini istedi. Acun Ilıcalı, Eski eşi Şeyma Subaşı’na yüklü bir miktarda tazminat edileceği konuşuluyor. Henüz bir açıklama bulunmasa da iddialar o yönde.

Etiketler: Acun Şeyma'ya Ne Kadar Tazminat Verecek ?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL