Acun’un Gözüne Ne Oldu? Neden Şiş?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Acun Ilıcalı’nın Survivor 2018 Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde düzenlenen final anında gözlerindeki şişlik dikkat çekti. Acun Ilıcalı’nın gözü neden şiş? Acun Ilıcalı’nın gözüne ne oldu? Soruları izleyenler tarafından merak edildi. İşte Acun Ilıcalı’nın gözündeki şişliğin nedeni nedir sorusunun yanıtı…

Başlarda herkes Acun’un gözündeki şişliğin yaşanan acı olay nedeni ağlamasına bağlanmıştı. Fakat sebebin bu olmadığı ortaya çıktı. Acun’un gözündeki şişliğin nedeni tamamen alerjik. Acun Ilıcalı gözünden kaptığı bir enfeksiyon nedeniyle şiş olarak yayına çıktı.

Alper Baycı’nın ölüm haberinin ardından Acun Ilıcalı’nın gözlerinin ağlamaktan kızardığı ve şiştiği düşünülmüştü fakat kısa süre içinde durumun böyle olmadığı ortaya çıktı. Sürekli seyahat halinde olan ve sürekli mevsim ve hava değişikliği nedeniyle bazı alerjik durumlar yaşanabiliyor. Acun Ilıcalı’nın gözündeki şişliğin nedeni de tamamen alerjik bir rahatsızlıktan kaynaklanıyor.

Herkes Acun’un gözünü ağlamaktan şiş zannederken Onur Akay’dan açıklama geldi. , “Acı haberi alan Acun Ilıcalı’nın gözüne uyku girmediği ve hem üzüntüden hem de uykusuzluktan gözlerinin şiştiği söylendi. Ancak Acun Ilıcalı’nın Dominik’te gözünden enfeksiyon kaptığını öğrendim” sözleriyle duruma açıklık getirdi.

Etiketler: acunun gözü neden şişti acunun gözüne ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL