Adem Ve Sema Sevgili Mi? Ne Zamandır Birlikteler?

Adem Ve Sema Sevgili Mi? Ne Zamandır Birlikteler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Survivor 2018 bitti fakat yankıları devam ediyor. Survivor’ın bu seneki şampiyonu görkemli bir finalle açıklandı. Finalistler Nagihan ve Adem arasından halk oylamasında en çok oyu alarak şampiyon olan isim Adem oldu. Adem’in şampiyonluğundan özel hayatı konuşuluyor. Survivor şampiyonu Adem ve Sema sevgili mi? Aşk mı yaşıyor? Ne zaman birlikte gibi sorular gündemi meşgul ediyor.

Serhat Akın’ın youtube kanalından yaptığı açıklamalar üzerine öne sürülen iddialar daha da kuvvetlendi. 2017 Survivor’ın yarışmacılarından olan Serhat Akın, Sema ve Adem ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Survivor’ın ardından youtube kanalı açan ve yaptığı yayınlarla geniş bir kitle tarafından izlenen Serhat Akın Sema ve Adem’in aşk yaşadığını iddia etti.

Serhat Akın açıklamalarından önce çiftin yarışmadan sonra sık sık bir araya gelmesi ve sosyal medyada birlikte çekilmiş fotoğraflarının fazlasıyla yer alması ikilinin aşk yaşadığı yönünde söylentilerin çıkmasına neden olmuştu. Serhat Akın’ın da açıklamalarından sonra bu söylentilerin güçlendiğini söyleyebiliriz.

Serhat Akın, Adem ve Sema arasındaki ilişkiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz yıl birlikte yarışan Serhat Akın ve Sema’nın samimi bir dostlukları vardı. Serhat Akın, Sema’nın 2018 Survivor’a giderken kendisini aradığını ve Adem’le gergin bir yıl geçirdiklerini adada ne yapacağını sorduğunu söyledi. Serhat Akın, sevmesen bile hepsiyle arkadaş ol ve çocuğun için mücadele et dediğini öne sürdü.

Arkadaş ol takım ruhunu koru dedim ama kalkıp git Ademle sevgili ol demedim ifadelerini kullandı.

Adem ve Sema sevgili mi sorusu da Serhat Akın’ın bu açıklamalarının ardından daha çok araştırıldı ve sorgulandı. Adem ve Sema’nın sadece arkadaş olduklarını düşünüyoruz.

Sizler Adem ve Sema çiftini uyumlu görüyor musunuz?

 

Etiketler: sema adem survivor adem semayla sevgili mi survivor adem ve sema aşk mı yaşıyor


Yorum yaz