Adı Zehra Ceren Kim? Gerçek Adı? Yaşı Boyu Sevgilisi Oynadığı Diziler?

Adı Zehra Ceren Kim? Gerçek Adı? Yaşı Boyu Sevgilisi Oynadığı Diziler?

Yazar: Emre Adı Zehra

Fox ekranlarında 2018 yılında yayınlanması beklenen dizi Adı Zehra’nın çekimleri devam ederken dizide rol alacak oyuncu ve karakterler de belli olmaya devam ediyor. Adı Zehra dizisinde yer alan ve dizide Ceren karakterini canlandıran oyuncu merak konusu oldu. Dizide Ceren karakteri ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Adı Zehra Ceren (Seda Güven)Kim? Yaşı Boyu Sevgilisi Oynadığı Diziler?

Adı Zehra’da Ceren karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Seda Güven’dir. Seda Güven 1984 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. 1.60 cm boyunda 55 kg ağırlığındaki güzel oyuncu kahve saç ve göz rengine sahiptir. Eğitimini Marmara Üniversitesi Tekstil bölümünde okuyarak tamamlamıştır. Bir erkek kardeşi olan oyuncu Üniversite’den sonra Başak Gürsoy’un ajansına kaydını yaptırmıştır. Oyuncu olmadan önce model olmayı hedefleyen Seda Güven’i sürekli oyunculuk için davet etmişler Başak Gürsoy’un tavsiyesi üzerine de ilk işi olan Ekmek Teknesi’nde yer almıştır.

Seda Güven 2010 yılında Vedat Türkali’nin senaryosunu yazdığı Fatmagülün Suçu Ne? adlı dizide Beren Saat, Engin Akyürek, Sumru Yavrucuk, Musa Uzunlar, Civan Canova, Fırat Çelik, Murat Daltaban, Kaan Taşaner gibi isimler ile birlikte rol almıştır. 2012 yılında ise Fox ekranlarında yayınlanan Merhaba Hayat adlı dizide rol almıştır. Dizide Vahide Gördüm, Yetkin Dikinciler, Keremcem ile birlikte rol almıştır. Oyuncu şöhret basamaklarını adım adım çıkmaya devam etmiş ve Star ekranlarında yayınlanan dizi Kurt Seyit ve Şura’da rol almış ve oyunculuğu ile takdir toplamıştır. Oyuncu dizide Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah gibi önemli isimlerle birlikte oynamıştır.

[mavitext]Adı Zehra Genco Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Seda Güven sadece dizilerde rol almamış sinema filmlerinde de oynamıştır. 2014 yılında vizyona giren İksir: Dedemin Fişi adlı sinema filminde Keremcem, Oğuz Oktay, Cansu Tosun ile birlikte rol almıştır. Bülent Şakrak, Bülent Çorak ile birlikte rol almıştır. Seda Güven 2014 yılında şarkıcı Keremcem ile evlenmiş ve 9 ay sonra boşanmıştır. Keremcem’den boşandıktan sonra sevgilisi Onur Tuna ile birlikte yaşamaktadır. Oyuncu son olarak Star ekranlarında yayınlanan dizi Ateş Böceği2bde rol almıştır. Oyuncuya yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Adı Zehra Seda Güven Videosu!

Etiketler: adı zehra ceren gerçek adı adı zehra ceren kimdir adı zehra ceren rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL