Adı Zehra Dizisi Zehra Kimdir? ( Zeynep Çamcı)

Adı Zehra Dizisi Zehra Kimdir? ( Zeynep Çamcı)

Yazar: Emre Adı Zehra

NTC Medya tarafından Fox ekranları için hazırlanan dizi Adı Zehra’nın yönetmenliğini Taner Akvardar yapıyor. Dizinin Senaryosunu ise Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ve Rana Namatlıoğlu kaleme alıyor. Dizinin başrol oyuncusu ise Zehra karakterini canlandıran oyuncu Zeynep Çamcı oldu. Dizide Almanya’da yaşayan ailesinden ayrılıp İstanbul’da sırlarla dolu bir ailenin içine düşecek Zehra’nın hayat hikayesi anlatılıyor. Dizide Zehra karakterini oynayan Zeynep Çamcı merak konusu oldu. Peki Zeynep Çamcı Kimdir? Tanıyalım…

Adı Zehra Dizisi Zehra Kimdir? ( Zeynep Çamcı)

1986 yılında Muğla Bodrum’da dünyaya gelen güzel oyuncunun annesi eczane sahibidir. Zeynep Çamcı İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon- Sinema eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk alanına yönelmiştir. 162 boyunda 53 kg ağırlığındaki başarılı isim, kahverengi gözlere sahip olup yay burcudur. Oyuncu İstanbul’a 2004 yılında taşınmıştır. Zeynep Çamcı ilk olarak izleyicinin karşısına sinema da çıkmış ve Recep İvedik 3 filminde rol almıştır.

Recep İvedik 3 filmi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu ikinci başarısı dizi ile olacaktır. TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi Beni Böyle Sev’de rol almıştır. Ünlü oyuncuya Alper Saldıran, Eda Ece, Selen Uçar, Burcu Biricik, Altan Gördüm gibi usta isimler eşlik etmiş ve dizi bir çok kesim tarafından çok sevilmiştir. Oyuncu zirveye emin adımlarla ilerlerken 2013 yılında Meryem filmindeki Meryem karakteri ona ödül getirmiştir. 50. Uluslararası Altın Portakal Film Festivalinde Meryem karakteri ile En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Meryem Filmi dünyada da ön plana çıkmış ve otoritelerden tam not almıştır. İsmail Hacıoğlu, Zerrin Sümer oyunuya bu filmde eşlik etmiştir.

Zeynep Çamcı Deliha isimli sinema filminde Havva karakterini canlandırmıştır. Oyuncu 2014 yılında rol aldığı bu filmden sonra 2015 yılında fotoğrafçı Serhat Bayram ile evlenmiştir. Oyuncu Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı’nın rol aldığı dizi Seviyor Sevmiyor’da rol almıştır. Oyuncu bu dizide Deniz karakterini canlandırmıştır. Oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında 2017 yılında yayınlanan dizi Karayazı’da Haluk Bilginer, Emre Kınay gibi önemli isimlerle birlikte rol almıştır.

[mavitext]Adı Zehra Dizisi Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Zeynep Çamcı’nın bu kariyeri dışında hakkın bilinmeyen sıra dışı konulara değinmek gerekiyor. Bu konulardan bir tanesi evden hiç dışarı çıkmak istememesidir. Evde oturmayı ve bilgisayar başında vakit geçirmeyi çok seviyor. Kendine ait bir youtube hesabı olan oyuncunun Vandam adında bir de kedisi bulunuyor. Altın Portakal’da Türkan Şoray’a sarılan güzel oyuncu, küçükken yabancıların dilinden anlamadığı için onlar gibi kendinin bildiği bir dil uydurmuştur. Oyuncu olabilmek için set arkası işçilikten, Recep İvedik’teki kasiyer kıza kadar çok uğraşmıştır. Bir diğer özelliği ise Televizyonda canlı yayın izlemeyi çok seviyor.

Zeynep Çamcı Videosu!

Etiketler: adı zehra dizisi zehra gerçek adı adı zehra dizisi zehra kimdir adı zehra dizisi zehra rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL