Adı Zehra (Fox) Nerede Çekiliyor? Çekim Adresi!

Adı Zehra (Fox) Nerede Çekiliyor? Çekim Adresi!

Yazar: Emre Adı Zehra

Fox ekranlarında yayınlanacak olan Adı Zehra dizisi NTC medya tarafından üstleniliyor. Yönetmen koltuğunda Taner Akvardar’ın oturduğu senaryosunu Bekir Sıtkı Baran, Rana Mamatoğlu, Murat Emir Eren’in yazdığı dizide ünlü isimler yer alıyor. Frankfurt’ta tutucu bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen 22 yaşındaki Zehra’nın Almanya’daki yoksul ve bağnaz bir ailenin evinden İstanbul’da zengin ve sırlarla dolu bir aile ile birlikte yaşamasını konu alıyor.

Adı Zehra (Fox) Nerede Çekiliyor? Çekim Adresi!

Oyuncu Kadrosunda Zeynep Çamcı, Ali Yücesoy, Hatice Aslan, İnanç Konukçu gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekim yeride merak konusu oldu. Diziler genel olarak İstanbul ve çevre illerde çekiliyor. Adı Zehra diziside İstanbul ve çevresinde çekilecek. Ancak Almanya’da da çekimlerin olduğu konuşuluyor. Bu konuda kesin bir bilgi bulunmuyor.

Sizce Adı Zehra dizisi Almanya’da çekim yapar mı? Yoksa Türkiyedeki bir yeri Almanya usülü yapıp bu şekilde mi çekimler yapılır? Bu tür çekimleri nasıl değerlendiriyorsunuz? İnandırıcı olur mu? Adı Zehra dizisi hakkında düşünceleriniz nelerdir? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirisiniz.

[mavitext]Salacak Hikayeleri Dizisi Oyunu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: adı zehra çekim yeri adı zehra istanbulda mı çekiliyor adı zehra nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL