Adı Zehra İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Adı Zehra İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Yazar: Emre Adı Zehra

Fox ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. 24 Şubat Cumartesi günü ekranlarda olacak olan Adı Zehra dizisi merakla beklenirken dizi Kalbimdeki Deniz dizisinin yerine yayınlanacak. Kalbimdeki Deniz ise pazartesi günleri ekranlara gelecek. Peki cumartesi günü Kalbimdeki Deniz dizisi yerine yayınlanacak olan Adı Zehra dizisi izlendi mi? Tuttu mu? Reyting sonuçları ne oldu? Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Adı Zehra İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Fox ekranlarında uzun süredir tanıtımları yapılan ve “artık yeter yayınlansın merak ediyoruz” yorumlarının yapıldığı Adı Zehra dizisi nihayet 24 Şubat Cumartesi günü izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Adı Zehra dizisinin cumartesi günü yayınlanacak olması ise bu günde yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinin pazartesi gününe kaydırılmasına neden oldu. Bu durum Kalbimdeki Deniz dizisini izleyenleri üzse de artık yapacak bir şey kalmadı ve dizi pazartesi yayınlanacak.

Kalbimdeki Deniz dizisinin pazartesiye alınması ise diziyi gözden çıkardılar yorumlarına neden oldu. Zira pazartesi üç tane reytingleri yüksek dizi bulunuyor. Kalbimdeki Deniz’in reytingleri ortalama 4,5 – 5,5 arasında ve sıralaması ise 4-6 arasında oluyordu. Dolayısıyla pazartesi günü dizileri en az 6 reyting alıyor. Cumartesi günü bu reytingin altında olan Kalbimdeki Deniz dizisinin pazartesi günü ne yapacağı merak ediliyor.

[saritext]Adı Zehra Dizi ve Jenerik Müziği Tıklayınız![/saritext]

Adı Zehra dizisine gelecek olursak; reytinglerde en az 6 reyting almalı ki Kalbimdeki Deniz’i iyi ki pazartesiye aldık denmeli. Bu reyting bile yeterli değil. Zira Adı Zehra çok iddialı bir dizi ve bu günde lider olmak için bulunuyor. Bunun için 8 reytingin üzerine çıkarsa bu liderliği alabilir. Survivor bu günde geçen hafta 8.08 reyting almıştı.

Adı Zehra dizisi eğer bir kaç bölümde 4-5 arası bir reyting de kalırsa “Kalbimdeki Deniz bile daha fazla alıyordu, bunun için mi dizimizi yer değiştirdiniz” yorumlarına neden olur ve hem Kalbimdeki Deniz hem de Adı Zehra final yapabilir. Bu durumu hiç bir kanal istemez ancak böyle bir risk bulunuyor. Adı Zehra’nın en az 6 reyting alması lazım ki ilerleyen haftalarda daha çok reyting alıp zirveyi zorlasın. Bakalım Adı Zehra dizisi ne kadar izlenecek? Konusu ve oyuncu kadrosu ile zirveye aday olan Adı Zehra 24 Şubat Cumartesi Fox ekranlarında…

[mavitext]Adı Zehra Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Adı Zehra dizisinin reytingleri açıklandığında ayrıca bir değerlendirme yapacağız. Sizce Adı Zehra dizisi izlenir mi? Yoksa erken final mi yapar? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Yorum kısmından düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Adı Zehra dizisi reytingleri açıklandı. Dizi sırası ile 8., 7., ve 5. sıralarda yer aldı. Totalde 4.33, AB’de 3.83, ABC’de ise 4.45 reyting aldı. Daha önce belirttiğimiz gibi dizi en az 6 reyting almalıydı ki bu şekilde Kalbimdeki Deniz’in yerine iyi ki gelmiş demeliydik. Bu hafta tekrar bölümleri ile izleyici toplayabilirse 5-6 reytinglere ulaşabilir. Eğer 3-4 hafta gerekli reytingleri alamazsa yerine başka bir dizi gelecektir.

Adı Zehra Tanıtım Videosu

Etiketler: adı zehra izlendi mi adı zehra ne kadar izlemndi adı zehra reyting sonuçları adı zehra tuttu mu


Yorumlar

 • Merve

  Bu kadar saçmalık olamaz .

  Zehra otobanda ölümden dönüyor.5 gün içinde ışıl ışıl bir yüzle , yüzünde eser kalmadan kulağında küpelerle taburcu oluyor.
  Doktor ile Kadirin yaptığı kazada Dr.ölüyor ama Kadirde bir çizik bile yok.
  Şu mantık hatalarını yapmayın ki biz de zevkle izleyelim.
  Bir de Zehra'nın Hande olduğunu teyit etmek için sözüm ona hiçbir şeyi hatirlamayan Zehraya soru sormak yerine neden DNA yapılmıyor.

 • Nil

  Harika bir dizi heyecanla bekliyorum

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL