Adı Zehra Kadir Kimdir? ( İnanç Konukçu)

Adı Zehra Kadir Kimdir? ( İnanç Konukçu)

Yazar: Emre Adı Zehra

Fox ekranlarında yayınlanacak olan Adı Zehra dizisinde karakterler ve oyuncular belli olmaya devam ediyor. Dizide “Kadir Keltikli karakteri merak konusu oldu. Gurbetçi bir delikanlı olan Kadir, Zehra’nın gönlünü çalan fırlama ve bıçkın biridir. Pratik zekası ve sevimliliği ile insanları etkisi altına alan Kadir’in ağzı iyi laf yapmaktadır. Hırslı biri olan Kadir elindekiler ile yetinmez ve hep daha fazlasını elde etmek ister. Kötü yürekli değildir ancak kötülüğe meyillidir.” Adı Zehra’da Kadir karakterini canlandıran oyuncu İnanç Konukçu’dur. İnanç Konukçu kimdir? Tanıyalım.

Adı Zehra Kadir Kimdir? ( İnanç Konukçu)

İnanç Konukçu, 1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.74 boyunda 72 kg ağırlığındaki oyuncu Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Akrep bucu olan oyuncu kahverengi gözlere sahiptir. Gençliğinde oyuncu olmayı değil Mimar olmayı isteyen oyuncu oyunculuğu sevdikten sonra bu hayalinden vazgeçtiğini dile getiriyor. Ailesinin kendisinin mühendis olmasını istediğini  kendisinin ise Mimarlık okumak istediğini söyleyen oyuncu tiyatrocu olmak istediğinde de ailesi ilk başta bunu istememiş sonrasında sınavı kazanınca tiyatrocu olmuş.

İnanç Konukçu, 4 kardeş. 1 kız 3 erkek. Çocukluğu Ankara Keçiören’de geçmiş. Ailesinin kıymetlisi olan oyuncunun çocukluk yılları da bir mahallede mutlu bir şekilde geçmiş. Yemek yapmayı bilmediğini ama iyi temizlik yaptığını söylüyor. Sevgilisi hakkında bilgi sahibi olmadığımız oyuncu oyunculuğun ilişkilerini sekteye uğratabildiğinden bahsediyor. Kendi evinde yaşayan oyuncunun abileri ve ablası yurt dışında bulunuyor. Annesi ise yalnız yaşıyor ve onu sık sık ziyarete gidiyor. Fenerbahçe ve Gençlerbirliği takımlarını tutuyor.

[pembetext]Adı Zehra Salih Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Oyuncu 2005 yılında Karanlık Umut, 2010-2012 yıllarında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Hayalet), Leyla İle Mecnun, Kaçak, Kasap Havası (Ahmet), Tuhaf  Zamanlar (Haydar), Dar Elbise ( Nazmi), Kaçma Birader, Kırlangıç Fırtınası (Hikmet) projelerinde yer almıştır. Oyuncuya yeni projesi olan Adı Zehra dizisinde başarılar dileriz.

[mavitext]Adı Zehra Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Adı Zehra İnanç Konukçu Videosu!

Etiketler: adı zehra kadir gerçek adı adı zehra kadir kim adı zehra kadir rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL