Adı Zehra Mine Kimdir? Serkan’ın Kızı (Ülkü Hilal Çiftçi)

Adı Zehra Mine Kimdir? Serkan’ın Kızı (Ülkü Hilal Çiftçi)

Yazar: Emre Adı Zehra

Fox ekranlarında yeni bir dizi daha ekranlara geliyor. Adı Zehra dizinde karakterlerde belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir taneside Serkan’ın kızı olan Mine’dir. “Mine Şule’nin torunudur. Ceren’in üvey kızıdır. Sevecen, uysal, akıllı, sessiz bir çocuktur. Babası Serkan’dan çok korkar. Ceren’den de çok çekinir. Yine de onlara ve herkese sevgi ile yaklaşır. Kendisine koyulan kurallara uymaya çalışır.” Adı Zehra’da Mine karakterini canlandıran oyuncu Ülkü Hilal Çiftçi kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Adı Zehra Mine Kimdir? Serkan’ın Kızı (Ülkü Hilal Çiftçi)

Ülkü Hilal Çiftçi 2009 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kahverengi ve siyah saçlara sahip küçük yıldızın babası da oyuncu olması yönünden desteklerini hiç esirgememiştir. Sevecenliği ve yetenekleri ile kayıtlı olduğu ajansta dikkatleri üzerine çeken Ülkü Hilal Çiftçi, bir çok reklam, dizi ve sinemada yer alma şansı yakalamıştır. İlk olarak reklamlarda rol alan oyuncu Garanti Bankası, Michelin, Fiat Egea, İş Bankası ve Ariel gibi reklamlarda oynamıştır.

Oyuncu ilk olarak Arka Sokaklar dizisinde yer almış ve dizinin 8. sezonunda Duru karakterini canlandırmıştır. Dizide Şevket Çoruh, Zafer Ergin, Özgün Ozan gibi isimler yer almıştır. Bu dizisindeki ufak rolü ile yapımcıların ve yönetmenlerin dikkatini çakan başarılı oyuncu 2014 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisinde oynama şansı yakalamıştır. Rayting rekorları kıran dizide Zeynep karakterini canlandırmıştır. Dizide Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Çetin Tekindor ve Rıza Kocaoğlu gibi başarılı isimler yer almıştır.

[mavitext]Adı Zehra Kadir Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Ülkü Hilal Çiftçi, İpek Karapınar, Özgür Çevik ve Çağla Irmak’ın rol aldığı Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler adlı dizide rol aldı. Dizi dışında sinema filmlerinde de rol alan küçük yıldız, Sessiz Yalanlar adlı filmde Ceren karakterini canlandırdı. Filmde Burak Hakkı ve Ümit Belen gibi oyuncular yer almıştır. Arkadaşlar İyidir dizisinde rol alan oyuncu son olarak Fox ekranlarında yayınlanan Nerdesin Birader adlı dizide Duygu karakterini canlandırmıştır. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

[pembetext]Adı Zehra Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Adı Zehra Ülkü Hilal Çiftçi Videosu

Etiketler: adı zehra mine gerçek adı adı zehra mine kimdir adı zehra mine rol aldığı diziler adı zehra mine yaşı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL