Adı Zehra Serkan Kimdir? (Ali Can Yücesoy)

Adı Zehra Serkan Kimdir? (Ali Can Yücesoy)

Yazar: Emre Adı Zehra

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Adı Zehra merakla beklenirken dizide karakterlerde belli olmaya başladı. Dizide Serkan karakteri, Şule’nin oğlu Hande’nin ağabeyidir. Kurtoğlu ailesinin doğal lideridir. Sosyopat’tır. Otoriteye inancı yoktur. Yaptığı herşeyden şeytani zekası ile sıyrılabileceğini düşünmektedir. Egoisttir. Genellikle az ve öz konuşur. Herkese karşı duygusuz ve sert bir tavrı vardır. Dizide Serkan Kurtoğlu karakterini canlandıran oyuncu Ali Can Yücesoy’dur.

Adı Zehra Serkan Kimdir? (Ali Can Yücesoy)

Ali Can Yücesoy, 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.84 boyunda 80 kg ağırlığındaki oyuncu ilk, orta ve lise eğitimini Bursa’da tamamladıktan sonra Üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Terazi burcu olan oyuncu mavi gözlüdür. Üniversiteye gittiğinin ertesi günü seçmelere katılan oyuncu Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda çalışmaya hak kazanmıştır. Bu olay üzerine kendine güveni daha da artan oyuncu çeşitli dizi ve sinemalarda rol almaya başlamıştır.

Ali Can Yücesoy, 2012 yılında Melisa Sözen ile birlikte Şubat dizisinde başrol oynadı. 2013 yılında ise başrollerinde Beren Saat’in olduğu İntikam adlı dizide rol aldı. Dizide Neşat İşler, Yiğit Özşener, MErt Fırat ile birlikte rol almıştır. Alican Yücesoy, kendisi gibi oyuncu olan Melisa Sözen Roma’da bir otelde dünya evine girmiş ancak bu evlilik kısa sürmüş ve 5. aylarında boşanmışlardır. Ali Can Yücesoy Bana Artık Hicran De adlı dizide rol almıştır. Dizide Buğra Gülsoy, Aslı Enver ile birlikte başrol oyuncusu olmuştur. Dizinin oyuncu kadrosunda Nadir Sarıbacak, Tamer Levent, Nur Sürer, Zeyno Eracar rol almıştır.

[mavitext]Adı Zehra Genco Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Ali Can Yücesoy, Türkiye’de bugüne kadar yapılmış en büyük bütçeli filmi olan Ertuğrul 1980’de rol almıştır. Film hem Türk hem Japon şirketler tarafından finanse edilmiştir. Filmde Kenan Ece, Uğur Polat, Mehmet Özgür, Tamer Levent, Melis Babadağ, Murat Serezli, Deniz Oral gibi oyuncular yer almıştır. Oyuncu Kördüğüm adlı dizide de rol almıştır. Oyuncu Muhteşem Yüzyıl Kösem, Serçe Sarayı, Suskunlar, Eyvah Eyvah 2, Ev, 2010 Adanalı, Dinle Neyden, Gurbet’in Yolcuları, Zoraki Koca, Umut Odası gibi projelerde de rol almıştır.

[pembetext]Adı Zehra Ceren Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Ali Can Yücesoy Kördüğüm Dizisi Videosu!

Etiketler: adı zehra serkan gerçek adı adı zehra serkan kim adı zehra serkan oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL