Adını Sen Koy 1 Aralık Cuma 230. Bölüm Özeti?

Adını Sen Koy 1 Aralık Cuma 230. Bölüm Özeti?

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam ederken dizide Ömer ve Zehra arasında yaşanan olaylar gittide karmaşık bir hal almaya başladı. Ömer inadından ve hala Zehra’dan neden uzaklaştığından bahsetmezken Zehra ise Ömer’in kendisinden neden uzaklaştığını ve kendisine neden böyle davrandığını merak ediyor. Dizinin 1 aralık cuma 230. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Adını Sen Koy 1 Aralık Cuma 230. Bölüm Özeti?

Ömer heyecanla beklediği düğün gecesinde Zehra’dan öfkesini çıkarmıştır. Her yeri ve her şeyi yıkıp dağıtmıştır. Zehra ise her şeye rağmen Ömer’i çok sevmektedir. Ömer kendi elleri ile yıkıp kırdığı Zehra ile olan fotoğraf çerçevesini yerine koymuştur. Zehra uyurken Ömer Zehra’nın elinden tutar. Zehra ise uykuda bile Ömer’i sayıklamaktadır.

Ömer Zehra’nın kendisi hakkında konuştuklarını duyunca çok duygulanır ve sevinir. Zehra’ya sevgi sözcükleri mırıldanır. Zehra’ya bende sevdim hiç kimseyi sevmediğim kadar seni sevdim der. Zehra ise uykuda olduğundan Ömer’in dediklerini duymaz. Ömer’in bu itirafı Zehra’nın Ömer’i bırakıp gitmemesi ve onun sözlerine katlanmasının ne kadar yerinde olduğunu gösterir.

Ömer başkalarının yanında Zehra’ya iyi davranırken aslında gerçek duygularını açıklamaktadır. Zehra’da Ömer’in kendini sevdiğinden emindir. Ama kendisine neden böyle davrandığını bir türlü anlayamaz. Ömer’in kendine duyduğu kini anlamaya çalışır. Ömer’in kendisine yaptıklarını rol olarak algılar. Ömer ile Zehra artık eş olmuşlardır.

Etiketler: adını sen koy 1 aralık özeti adını sen koy 230. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL