Adını Sen Koy 215. Bölüm Özeti? Düğün İptal mi Oluyor? (10 Kasım Cuma)

Adını Sen Koy 215. Bölüm Özeti? Düğün İptal mi Oluyor? (10 Kasım Cuma)

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Star Tv’nin Beni Affet’den sonraki günlük dizisi Adını Sen Koy hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor. Diziye Çetin karakterinin dahil olması ile işler karışmaya başlayacak. Dizi belli bir hızda yavaş yavaş ilerlerken Çetin’in gelmesi ile hareketlenmeler başladı. Dizinin 215. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Adını Sen Koy 215. Bölüm Özeti?

Ömer ve Zehra güzel hayaller kurup düğün hazırlıklarını tüm hızıyla devam etmektedirler. Seyircinin uzun zamandır beklediği itirafı sonunda yaptılar ve Seni Seviyorum cümlelerini kurdular. Bu seyirciyi tam rahatlatmıştı ki birden Çetin diye biri çıktı. Çetin önce Canan’a yaklaştı fakat zengin olmadığını anlayınca Zehra’dan haberi oldu ve ona yöneldi.

Canan ile Zehra birlikte gelinliklere bakmaya giderler. Canan orada da rahat durmaz ve Zehra’yı kıskanır. Zehra’nın kötü görünmesi için elinden geleni yapar. Ancak bilmediği birşey vardır. Zehra ne giyerse yakışmaktadır. Canan küçüklüğünden beri beslediği kinini dışa vurmaktadır. Çetin ise Zehra’yı kolayca elde edebileceğini düşünmekte ve Canan aracılığı ile Zehra’ya yaklaşmaktadır. Öyleki Çetin’in bu yaklaşımından sonra gelişen olaylarda Zehra ve Ömer’in düğünleri iptal olabilir.

Dizide Canan ve Çetin karakterlerinin gelmesi izleyicileri iyice germeye başladı. Zehra ve Ömer sanki oltaya düşecek hazır balık gibi duruyor. Canan ve Çetin’in bu oyununu ne zaman fark edecekler Allah bilir. Umarım ikisi de evlenip mutlu olurlar. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Canan ve Çetin Zehra ve Ömer’in evlenmesini engelleyebilirler mi?

Etiketler: adını sen koy 10 kasım cuma 215. bölüm adını sen koy 10 kasım cuma özeti adını sen koy 215. bölüm neler olacak adını sen koy 215.bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL