Adını Sen Koy 216. Bölüm Özeti? 13 Kasım Pazartesi Tüyoları!

Adını Sen Koy 216. Bölüm Özeti? 13 Kasım Pazartesi Tüyoları!

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Star Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Adını Sen Koy’da işler iyice karışmıştı. Ömer ve Zehra’nın evlilik hazırlıkları yaptığı dizide yeni isimlerde dahil olmaya başladı. Adını Sen Koy 216. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Adını Sen Koy 216. Bölüm Özeti? 13 Kasım Pazartesi Tüyoları!

Adın Sen Koy’da geçen hafta Canan’ın sevgilisi Çetin Zehra’dan para istemiş ve parayı vermediği takdirde elindeki fotoğrafları kullanacağını söyleyerek tehditte bulunmuştu. Diğer taraftan Zehra polise kadar gitmiş Çetin Zehra’yı takip ederek Zehra’yı engellemiş ve tehditlerine devam etmişti. Canan ise Çetin ile evlilik hayalleri kurarken bunu engelleyemeye çalışan Zehra’ya kin tutmaya başlamıştı.

Diğer taraftan Sabah ve Kerem arasındaki ilişki gün yüzüne çıkmaya başladı. İkili bir birine aşık olmasına rağmen birbirine güzel bir söz söylemeye bile utanıyorlar. Sürekli kavga halinde olmaları bir birlerini sevdiklerini ne zaman söyleyecekler merak konusu oldu. Ben yakın zamanda açılacaklarını düşünüyorum.

Dizinin 216. bölümü pazartesi günü ise yeni bir oyuncu dahil oluyor. Bu oyuncu kötü karakter olacak. Asya’ya İngilizce Öğretmeni olacak oyuncu dizide Müge karakterini canlandıracak. Müge karakteri dizide Zehra ve Ömer’in arasını bozabilecek potansiyel sahip bir karakterdir. Zehra ise Ömer’den gizledikleri yüzünden çok üzgündür. Ömer’e gizlediklerini ne zaman açıklayacak merak konusudur.

Etiketler: adını sen koy 13 kasım pazartesi özeti adını sen koy 216.bölüm özeti adını sen koy 216.bölümde neler olacak adını sen koy yeni bölüm tüyoları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL