Adını Sen Koy 223.-224. Bölüm 20 Kasım Pazartesi 21 Kasım Salı Özetleri!

Adını Sen Koy 223.-224. Bölüm 20 Kasım Pazartesi 21 Kasım Salı Özetleri!

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Star Tv ekranlarında hafta içi her gün Beni Affet’den sonra yayınlanan günlük dizi tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 20 Kasım Pazartesi ve 21 Kasım Salı günü bölümlerinde neler olacak merak konusu oldu. Dizinin 223 ve 224. bölüm özetlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Adını Sen Koy 223-224 Bölüm 20-21 Kasım Özetleri!

Adını Sen Koy son bölümde Zehra ve Ömer evlilik yolunda son bir adım daha atmak üzeredirler. Canan ise Zehra’ya zarar verebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Sabah ile Kerem arasında yaşananlar Sabah’ı üzmektedir. Diğer taraftan tüm ahali düğüne hazırlanmış ve Zehra ile Ömer’in mutluluğunu paylaşmaktadır.

Dizinin Pazartesi ve Salı günleri özetleri resmi olarak açıklanmadı. Ancak bir kaç ip ucu verebiliriz. Bulardan birisi Zehra ile Sabah arasında geçen diyaloglar. Zehra ile Sabah arasında geçen diyaloglar herkesi derinden etkileyecektir. Öte yandan Sabah ile Kerem arasında ise zaman zaman gerginlikler olsa da Kerem’in Sabah’ın değer verdiği eşyasını kırması sonucunda araları bu hafta biraz daha yumuşak geçecek. Öte yandan Ömer’in düğünden sonra duydukları ikli arasında soğuk rüzgarların esmesine neden olacak. Öte yandan Koray yeni bir kızla tanışacak.

Sabah ve Kerem arasındaki aşk dile gelecek mi? Ömer ve Zehra mutlu olabilecek mi? Canan’ın planı ne? Tüm bu soruların yanıtı için önümüzdeki haftayı beklemek zorundayız.

Etiketler: adını sen koy 20 kasım pazartesi özeti adını sen koy 21 kasım salı özeti adını sen koy 223.bölüm özeti adını sen koy 224.bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL