Adını Sen Koy 225. Bölüm 22 Kasım Çarşamba Özeti?

Adını Sen Koy 225. Bölüm 22 Kasım Çarşamba Özeti?

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Adını Sen Koy bu hafta düğün ile şenlenmiş ve herkes mutlu mesut düğünden ayrılmıştı. Ancak düğün sonrası Ömer’in davranışları 180 derece değişmişti. Peki Adını Sen Koy 225. Bölüm 22 Kasım Çarşamba günü ne olacak?

Adını Sen Koy 225. Bölüm 22 Kasım Çarşamba Özeti?

Adını Sen Koy 225. Bölüm öncesi neler olmuştu bir göz atalım. Ömer ve Zehra artık mutlu sona ulaşmış ve evlenmişlerdi. Ancak Ömer düğün gecesi birden değişmiş ve Zehra’nın boynundaki kolyeyi eli ile sert bir şekilde çıkartmıştı. Ömer odayı terk etmişti. Zehra ise olan bitene anlam verememiş ve ne yapacağını bilememişti. Ömer’e suçunun ne olduğunu sormuş Ömer ise işlediğin suçu bana mı soruyorsun cevabını vermişti.

Ömer yıllar önce çocukluğunda annesinin babasının parası için evlendiğine şahit olmuş ve annesinin evi terk etmesiyle evleneceği kişiyide bu doğrultuda seçmişti. Ancak Ömer’in Zehra’nın Canan ile konuşmasında sevmediğin adam ile evli olmak büyük bir sıkıntı ifadeleri ve muhasebeden gelen Zehra’nın yüklü miktarda para çekmesi olayı ve buna benzer olaylar yüzünden Ömer Zehra’nın parası için evlendiğini düşünmesine neden olmuş ve Zehra’ya bu yüzden kızmıştır.

Adını Sen Koy’da bu hafta Kerem ile Sabah’ın bir biri ile diyaloglarının arttığı ve Koray’ın yanına yeni bir sevgili geleceği gelen bilgiler arasında. Bu hafta gelen tüyolardan birisi de Müge karakterinin diziye dahil olması. Müge Ömer ve Zehra gerginliğinin ortasına gelecek ve Ömer Zehra’yı kızdırmak ve üzmek için Müge’ye yakın davranacak. Bakalım Ömer Zehra’yı dinleyip gerçekleri öğrenebilecek mi? Zehra kendisini ifade edebilecek mi? Sabah ile Kerem bir aşk yolculuğuna çıkacak ve bir birine sevdiklerini ifade edebilecek mi?

[pembetext]Adı Zehra Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu! Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: adını sen koy 22 kasım çarşamba özeti adını sen koy 22 kasım çarşamba tüyoları adını sen koy 225. bölüm özeti adını sen koy 225. bölümde neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL