Adını Sen Koy 226.-227. Bölüm Özetleri? 23 Kasım Perşembe- 24 Kasım Cuma Tüyoları!

Adını Sen Koy 226.-227. Bölüm Özetleri? 23 Kasım Perşembe- 24 Kasım Cuma Tüyoları!

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Star Tv’nin sevilen dizisi Adını Sen Koy hafta içi her gün yayınlanmaya devam ederken dizide son yaşananlar izleyicileri hem üzdü hem de meraklandırdı. Ömer’in bu davranışlarının son bulmasını isteyen Adını Sen Koy sevenleri bakalım muratlarına erebilecekler mi? Adını Sen Koy 226. ve 227. bölüm özetlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Adını Sen Koy 226.-227. Bölüm Özetleri? 23 Kasım Perşembe- 24 Kasım Cuma Tüyoları!

Adını Sen Koy bu hafta izleyiciyi çok üzdü. Özellikle Zehra ve Ömer arasında yaşananlar izleyicileri kahretti. Ömer bir yanlış anlama ve geçmişinde olan olaylar nedeniyle Zehra’ya düğün gecesi kabusu yaşattı. Zehra Ömer’in kendisine neden böyle davrandığını anlamaya çalışırken en yakın arkadaşı Sabah ile görüştü. Sabah ona Ömer’in yanından sana kızsa bile ayrılma neden böyle davrandığı ortaya çıkacaktır demesi üzerine Zehra Ömer’in yanından ayrılmaz ancak Ömer’in davranışları çok kırıcıdır. Zehra bu olaya dayanamaz ve Ömer’e bir daha beni göremeyeceksin der.

Bu olay acaba Zehra ile Ömer’in ayrılma ihtimalini gündeme getirirken dizide Kerem ve Sabah arasında olan ilişki Kerem’in Sabah’ı başka biri ile görmesi üzerine farklı bir boyut taşımıştır. Kerem Sabah’ı resmen kıskanmaktadır. Bakalım bu ikili arasında ilerleyen günlerde nasıl bir ilişki yaşanacak. Koray’a yeni bir sevgili gelecekti o sevgili henüz ortaya çıkmadı.

Adın Sen Koy 226. ve 227. bölümlerde Ömer’in Zehra’ya olan tavırları devam ederken Zehra’nın yeni stratejisi işe yarayacak mı merak konusu. Bir de bu hafta cuma günü Zehra’nın kaçırılma olayı olabilir. Kesin değil ama Zehra dizide Çetin tarafından kaçırılacak. Sonrasında Ömer Zehra’yı kurtaracak o zaman Ömer hatalarının farkına varacak. Müge karakteri de henüz diziye dahil olmadı. Bu hafta dizide olması bekleniyor. Müge sonunda diziye dahil oldu ve Nihat’ın eski sevgilisi çıktı. Müge’nin Ömer ile bir münasebeti olup olmayacağını ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Müge Zeynep ile Nihat’ın arasını bozacak.

[mavitext] Adını Sen Koy Müge Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Adını Sen Koy Fragman!

Etiketler: adını sen koy 226. bölüm özeti adını sen koy 227. bölüm özeti adını sen koy 23 kasım perşembe özeti adını sen koy 24 kasım cuma özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL