Adını Sen Koy 236. Bölüm Özeti Tüyoları? 11 Aralık Fragmanı!

Adını Sen Koy 236. Bölüm Özeti Tüyoları? 11 Aralık Fragmanı!

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Star Tv ekranlarında yayınlana dizi Adını Sen Koy kaldığı yerden devam ederken Ömer ve Zehra arasında ne zaman buzlar eriyecek merak konusu olurken, Nihat Müge’den nasıl kurtulacak? Müge’nin ailesine zarar vermesini önleyebilecek mi? Sabah ve Kerem arasındaki bu olumlu durum daha ileriye taşınacak mı? Adını Sen Koy 236. bölüm özeti ve 11 Aralık Fragmanı yazımızda bulabilirsiniz.

Adını Sen Koy 236. Bölüm Özeti Tüyoları?

Dizide Çetin Zehra’ya büyük bir tuzak hazırlarken bu tuzağa Canan’da alet oluyor. Çetin Piton tarafından tutulurken para bulmak için Zehra’yı kaçırma planları yapıyor. Diğer taraftan Ömer Zehra ve Canan’ın konuşmasına tanık olurken Zehra’nın Ömer hakkındaki düşüncelerini ifade etmesi Ömer’in Zehra’yı acaba yanlış mı anladım demesine neden olurken soğuk ve sert Ömer bir anda yumuşmaya başlıyor. Öyle ki Zehra’dan şimdilik özür dilemese de Zehra’ya davranışları 180 derece dönüyor. Zehra akşam için zeytinyağlı enginar yemeği hazırlıyor. Ömer ise afiyetle yiyor.

Öte yandan Sabah ve Kerem arasında ise bebeğin geliş ile hır gür gitmiş anlayış ve yardımseverlik gelmiştir. Kerem Sabah’ın farklı bir yönünü görmüş ve Sabah’a olan duyguları bir kat daha artmıştır. Kerem Sabah’ın eve getirdiği kadının kirasını Sabah’a haber vermeden öder. Nihat Müge’yi evde görürken ona hesap sorar. Nihat gerçekleri bir türlü Ayşe’ye söyleyemez. Bu arada Canan ve Çetin’in yaptığı plan işe yarar ve Zehra kaçırılır.

Adını Sen Koy 235. bölümde Zehra kaçırılır. Haftalardır Zehra’nın kaçırılacağını gelen tüyolardan söylemiştik. 236. b ölümde ise Zehra kaçırıldıktan sonra Ömer Zehra’yı arayacak. Bulamayınca endişelenen Ömer’e gelen telefonla Zehra’nın kaçırıldığını öğrenecek. Piton ve adamları Zehra’yı kaçırıp fidye isterler. Ömer gereken fidyeyi ödemek için adamlarını mekanına gidecek. Ömer Zehra’yı kurtarabilecek mi? Zehra veya Ömer’e bir zarar gelecek mi? Ömer Zehra’dan özür dileyecek mi? Tüm bu gelişmeleri yakından takip edeceğiz.

[mavitext]Adını Sen Koy Yarışma Formatı? Sunucusu? Tıklayınız![/mavitext]

Adını Sen Koy 236. bölüm Fragmanı!

Etiketler: adını sen koy 11 aralık fragmanı adını sen koy 11 aralık tüyoları adını sen koy 236. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL