Adını Sen Koy 237. Bölüm Özeti Fragmanı? 12 Aralık 2017 Salı Tüyoları!

Adını Sen Koy 237. Bölüm Özeti Fragmanı? 12 Aralık 2017 Salı Tüyoları!

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Trt 1 ekranlarından Star Tv ekranlarına geçtikten sonra daha çok izleyiciyle buluşan dizi Adını Sen Koy kaldığı yerden devam ederken dizinin 237. Bölüm özeti 12 aralık tüyolarını yazımızda bulabilirsiniz.

Adını Sen Koy 237. Bölüm Özeti Fragmanı? 12 Aralık 2017 Salı Tüyoları!

Bu hafta Ömer ile Zehra arasında tam yumuşama oldu derken Zehra’nın kaçırılma olayı gerçekleşir. Bu olay Ömer ile Zehra’yı daha da yakınlaştıracak. Ayrıca Canan ise yaptığı yanlışın farkına varacaktır. Ancak Canan’ın yaptığı bu hata pahalıya patlayacak. Canan hırsının ve paranın kurbanı olurken Zehra’ya kendini nasıl affettirecek onu düşünmeye başlayacak. Özellikle Annesinin umutlarını boşa çıkardığı için üzülecek. Ömer ise Zehra’yı aramak için çok çabalayacak ve istenen fidye parasını götürecek.

Adını Sen Koy bu hafta Nihat’ın Müge ile ilgili imtihanı daha derinlere inceğe benziyor. Bu hafta olmasada gelecek haftalarda Asya’nın kaçırılacağı tüyosu geldi. Biliyorsunuz Müge Asya’ya türlü türlü işkenceler yapıyordu. Ayşe’ye Müge ile ilgili gerçekleri anlatmaya çalışan ama bir türlü anlatamayan Nihat Ayşe’nin Müge ile ilgili ilişkisini öğrendiğinde tekrar hasta olacak. Nihat ve Ayşe’nin ilişkileri sarsılırken Ömer’in Nihat’a tepkisi sert olacak. Adını Sen Koy bu hafta hiç olmadığı kadar aksiyonun yaşanmasına neden olacak. Bu hafta yaşancak olaylar tüm aileleri derinden etkilenirken Zehra’nın vurulacağı ve hastaneye kaldırılacağı gelen tüyolar arasında. Ancak böyle bir şeyin olacağı kesin değil.

Adını Sen Koy 237. Bölüm 12 Aralık’ta Ömer Zehra’yı kurtarabilecek mi? Nihat Müge’den kurtulabilecek mi? Ayşe hastalığı yenebilecek mi? Adını Sen Koy dizisinin yeni tüyolarında görüşmek üzere…

[mavitext]Adını Sen Koy Koray Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Adını Sen Koy 237. Bölüm Fragmanı

Etiketler: adını sen koy 12 aralık özeti tüyoları adını sen koy 12 aralık salı adını sen koy 237. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL