Adını Sen Koy 239.- 240 Bölüm Özeti Fragmanı! 14 Aralık Perşembe- 15 Aralık Cuma Tüyoları!

Adını Sen Koy 239.- 240 Bölüm Özeti Fragmanı! 14 Aralık Perşembe- 15 Aralık Cuma Tüyoları!

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Adını Sen Koy Star ekranlarında tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 239 ve 240 fragmanı yayınladı. Fragmanda zor durumda kalan Ömer ve Zehra’nın Piton’un elinden nasıl kurtulacağı merak konusu iken Ömer ve Piton’un kavgası sonrası duyulan silah sesi ise herkesi korkuttu. Peki Adını Sen Koy 239 ve 240. bölümlerinde neler olacak? Yazımızda..

Adını Sen Koy 239.- 240 Bölüm Özeti Fragmanı! 14 Aralık Perşembe- 15 Aralık Cuma Tüyoları!

Adını Sen Koy’da bu hafta çok heyecanlı geçiyor. Geçen haftalarda söylediğimiz kaçırılma olayı bu hafta gerçekleşmiş durumda. Bu hafta Zehra Canan’ı kurtarmak için dünyanın parasını Piton’a götüren Zehra Canan’ı kurtarmıştır. Ancak izleyicileri ekranları başında çıldırtan Zehra Piton’un eline düşmüştür. Canan ise serbest kalmıştır. Piton bir taşla iki kuş vurmak isterken Zehra’ya asıl meselenin Ömer Kervancı olduğunu söylemiştir.

Piton’un asıl meselesi Ömer’dir. Ömer bir anlaşma yapmak üzeredir ve Piton bu anlaşmaya yanaşmayan Ömer’i bu şekilde dize getireceğini düşünmektedir. Canan ise tüm olup biteni Ömer’e anlatır ve Ömer sevdiği kadın Zehra’nın peşinden onu bulmaya gider. Ömer Zehra’yı bulur. Piton’un elinden Zehra ile bir müddet kurtulsalarda Ömer sonunda o kadar adama karşı çaresizdir. Ancak Piton’un bir çok adamını haklar. Ömer’in bu arada iyi bir dövüşçü olduğunu da öğrenmiş oluyoruz. Tüm bu gelişmelerin ardından Ömer ile Piton kavgaya tutuşurken bir el silah sesi duyulur. Yoksa Ömer vuruldu mu? Bu konuda henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak Ömer’in vurulmayacağı Zehra’yı da alıp sağ salim dışarı çıkacağını söyleyebiliriz.

Adını Sen Koy da Zehra’nın Ömer’e yazdığı mektup ise herkesi duygulandırmıştır. Ancak Ömer mektubu kısa bir süre okuyup yırtmıştı. Adını Sen Koy’da Sabah ile Kerem arasında olan olayların yumuşamasının ardından Kerem Sabah’ın gerçek anne ve babasının mezarda yatanlar olmadığını öğrenmiş ve Sabah’ın anne ve babasını aramak için yollara düşecektir. KErem’in Sabah’ın anne ve babasını bulup bulamayacağı merak konusudur. Dizide bir diğer olay ise Müge olayı. Müge Nihat’ın başını iyice ağrıtmaya başlamıştır. Nihat Müge’den kurtulma planları yaparken Müge yeni bir planı ne olacak?

[mavitext]Adını Sen Koy Sabah’ın Anne ve Babası Kim? Tıklayınız![/mavitext]

Adını Sen Koy 239. Bölüm Fragmanı

Etiketler: adını sen koy 14 aralık özeti adını sen koy 239-240 fragmanı adını sen koy 239-240. bölüm tüyoları adını sen koy 239. bölüm özeti adını sen koy 240. özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL