Adını Sen Koy 241. – 242. Bölüm Fragmanı Tüyoları! 18 Aralık Pazartesi Özeti- 19 Aralık Salı Özeti

Adını Sen Koy 241. – 242. Bölüm Fragmanı Tüyoları! 18 Aralık Pazartesi Özeti- 19 Aralık Salı Özeti

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Star Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Adını Sen Koy kaldığı yerden devam ederken dizide yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu hafta yaşanan korku dolu anlardan sonra bir müddet daha devam edecek kötü günlerin ardından güzel günler Ömer ve Zehra’yı beklerken yeniden kötü günler mi gelecek? Adını Sen Koy 241. bölüm ve 242. bölüm tüyoları ile 18 Aralık Pazartesi ve 19 Aralık Salı özetlerini ve 18-19 Aralık 241. 242. bölüm Fragmanını yazımızda bulabilirsiniz.

Adını Sen Koy  18 Aralık Pazartesi Özeti- 19 Aralık Salı Özeti

Adını Sen Koy’da bu hafta Zehra’nın Ömer’e gerçekleri açıklayamayışını izlerken Zehra’nın gerçekleri açıkladığında ne kadar zor bir durumda kaldıklarına şahit olduk. Ömer Zehra’ya bir ara inanmış ve acaba yanlış mı anladım deyip iyi davranmaya başlamıştı ki Zehra Canan için 1 milyon para isteyince bu düşüncesinin ne kadar yanlış olduğunu anladı. Diğer taraftan Zehra 1 milyon lirayı Piton’a götürüp Canan’ı kurtarmıştı. Ancak bir sorun daha vardı. O da Piton’un işinin henüz bitmemiş olmasıydı. Piton Ömer’in bir anlaşma imzalayacağını ve o anlaşmayı imzalamaması için Zehra’nın buna engel olmasını istedi. Zehra ise ben bunu Ömer’den isteyemem demesine rağmen Piton’un Ömer’i bir daha göremezsin demesi üzerine teklifi kabul etti.

Zehra Piton’un teklifini kabul etmişti. Ancak bunu nasıl yapacaktı. Bu işlem biraz zordu. Ömer zaten kendisine kızıyordu. Bir de anlaşmayı imzalama derse bu iş nasıl olacaktı. Tüm bu gelişmeler üzerine Zehra Ömer’in hayatını riske etmemek için şirkete gider ve Ömer ile konuşur. Ömer ise Zehra’nın parayı alıp gittiğini bir daha dönmeyeceğini düşünüp üzülürken Zehra’yı tekrar görmesi ile umutları artmıştı. Ancak Zehra’nın Ömer’den anlaşmayı imzalamamasını istemesi ise Ömer’i adeta çılgına çeviriyordu. Zehra ise bu işin hayat memat meselesi olduğunu söylüyordu. Ömer akıllıydı. Zehra 1 milyon ile kaçıp gitseydi o zaman para için gidecekti. Ancak geri döndü ve şimdide imza atma diyor. Bu işte bir iş olmalıydı. Ömer bu işin içinde başka bir iş olduğunu anladı ve Zehra’yı şoförüne takip ettirdi.

[pembetext]Adını Sen Koy Sabah’ın Annesi ve Babası Kim? Tıklayınız![/pembetext]

Ömer Zehra’ya ulaşmış ve Zehra’nın bu işleri neden yaptığını anlamıştı. Ancak bir sorun vardı. O da Piton’un elinden nasıl kurtulacaklardı. Ömer bir kaç adamı haklamıştı. Sonuçta Cüneyt Arkın değildi. O kadar adamı öldürüp oradan çıkmak kolay değildi. Sonunda Ömer ve Zehra yakalanmış ve Piton silahını Ömer’e doğrulmuştu. Bu arada bir el silah sesi gelmiş ve Ömer mi vuruldu yoksa Piton mu? Bir ihtimal de kurşun boşluğa mı gitti. Tüm bu gelişmeleri yakından takip edeceğiz. Gelelim yeni haftanın tüyolarına..

Adını Sen Koy 241. – 242. Bölüm Fragmanı Tüyoları!

Adını Sen Koy yeni haftada yeni oyuncular kadroya dahil olmaya devam edecek. Son olarak Müge ve Çetin gibi kötü karakterlerin diziye dahil olmasından sonra dizimize iyi karakterlerde dahil olacak. Bu sefer dizimize dahil olan oyuncu Komiser Murat rolü ile Yılmaz Ceylan dizimize dahil oluyor. Diye konuk olarak dahil olacağı düşünülen Komiser Murat dizide kalıcı olacağı yönünde bilgiler bulunuyor. Dizimize bu hafta yeni bir oyuncu daha dahil olacağı bilgisi geldi. Ancak bu oyuncu gelecek hafta da dahil olabilir. Bayan oyuncu kötü rolde olacak. Bu hafta Müge kötülüklerini iyice artıracak ve Nihat ile Ayşe’nin arasını bozacak. Ömer’in vurulup vurulmadığı ise kesin değil. Ancak Zehra’nın hareketlerinden Ömer’in vurulabileceği tahmin ediliyor. Benim düşüncem ise vurulmadığı yönünde. Sizler Ömer’in vurulup vurulmadığı konusunda ne düşünüyorsunuz? Diziye yeni gelecek oyuncular kimlerin hayatını etkileyecek. Dizide Ömer ve Ayşe’nin babaannesi Zehra’nın başına yeni bela olarak geldi.

Adını Sen Koy 241.- 242. Fragmanı!

Etiketler: adını sen koy 18 aralık tüyoları adını sen koy 18-19 aralık özet tüyoları adını sen koy 19 aralık salı tüyoları adını sen koy 241. bölüm özeti adını sen koy 242. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL