Adını Sen Koy 26 Şubat Pazartesi- 2 Mart Cuma Fragmanı ve Tüyoları! (291. -295. Bölüm)

Adını Sen Koy 26 Şubat Pazartesi- 2 Mart Cuma Fragmanı ve Tüyoları! (291. -295. Bölüm)

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Star Tv ekranlarının Beni Affet dizisinden sonra yayınlanan günlük dizisi Adını Sen Koy’da işler iyice karışmaya başlıyor. Zehra Ömer’den bir kez daha gizli işler yaparken Ömer’in nefret ettiği annesi ile görüşmüştür. Zehra Ömer’e annesinden bahsedecek mi? Ömer ile annesi buluşup barışacak mı? Adını Sen Koy 26 Şubat Pazartesi ve 2 Mart Cuma arasında yayınlanacak bölüm tüyo ve fragmanını yazımızda bulabilirsiniz.

Adını Sen Koy 26 Şubat- 2 Mart Fragmanı ve Tüyoları! (291. -295. Böl.)

Adını Sen Koy’da babasından destek göremeyen Zehra Ömer’den boşanmaktan mahkeme sürecinden vazgeçmişti. Ancak süreç devam ediyor. Ömer ise Zehra’yı boşanmamak için ikna etmeye çalışırken büyük bir sınav daha vermeye hazırlanmaktadır. Bu sınav ise Ömer’in annesi Jülide’dir. Ömer annesi Jülide’yi yıllar önce babası ile para için evlendiğini düşünerek bir gün evi terk etmesi ile annesine olan düşmanlığı da başlamış oldu.

Jülide ise yıllar önce Bahşende Hanım’ın baskısına dayanamamış ve eşine parası için evlendiğini söyleyerek evlatlarını da geride bırakmak zorunda kalmıştı. Ömer ise henüz bu durumdan habersizdir. Annesinin aslında eşi ve çocuklarının hayatını kurtarmak için böyle bir yola girdiğini bilmemektedir. İşin kötü tarafı ise bu işte arada kalacak olan Zehra yine Ömer’den habersiz işler yapmaktadır. Ömer bu durumu öğrendiğinde Zehra ile tekrar kötü olacaktır.

Jülide’ye evlatlarının tepkisinden çekinmiş ve ilk olarak evin çalışanı Hediye ile görüşmüş ve olanları anlatmıştır. Sonrasında ise işin içine Zehra dahil olmuş ve Zehra ise ilk olarak durumu Ayşe’ye söylemiştir. Dizide Koray ile Özge arasında ise iliki tüm hızıyla devam ederken Koray Özge’nin zengin olmadığını öğrenmiş ve bu duruma sevinmiştir. Adını Sen Koy’da Kerem ve Sabah arasında gelişen aşk ise İdil’in araya girmesi ile sekteye uğrasa da tüm hızıyla devam edecektir.

Adını Sen Koy’da ilerleyen günlerde Zehra’nın hamile kalması söz konusu olacak. Bu durum Bahşende Hanım’ın da sonu olacağa benziyor. Bahşende Hanım ilerleyen haftalarda diziden her an ayrılabilir. Zira büyük bir bozguna uğramıştır. Aslına bakılırsa Bahşende Hanım’ın Jülide’nin söylediklerine Ömer’in inanması ile birlikte dönmemek üzere gideceğini düşünüyorum. Siz Ömer ile Zehra’nın birlikte mutlu bir şekilde yaşayacağına inanıyor musunuz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir.?

[saritext]Adını Sen Koy Çalan Yar Yar Özlem Şarkı Sözleri? Tıklayınız![/saritext]

Ah Kalbim 291. Bölüm Fragmanı

Etiketler: ah kalbim 1 mart perşembe neler olacak ah kalbim 2 mart cuma özeti ah kalbim 26 şubat pazartesi tüyoları ah kalbim 27 şubat salı ah kalbim 28 şubat çarşamba fragmanı ah kalbim 291. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL