Adını Sen Koy 261. Bölüm Özeti Tüyoları? 15 Ocak 2018 Fragmanı! Ömer Zehra Boşanacak mı?

Adını Sen Koy 261. Bölüm Özeti Tüyoları? 15 Ocak 2018 Fragmanı! Ömer Zehra Boşanacak mı?

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy kaldığı yerden devam ederken dizide Ömer ve Zehra arasındaki olan olaylar ve Sabah ile Kerem arasındaki yaşananlar izleyiciyi merak içerisine sokarken dizinin 15 Ocak 2018 Pazartesi 261. bölüm özeti ve tüyoları ile fragmanı hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Adını Sen Koy 261. Bölüm Özeti Tüyoları? 15 Ocak 2018 Fragmanı! Ömer Zehra Boşanacak mı?

Adını Sen Koy’da Ömer ve Zehra arasında yaşanan olaylar izleyicileri adeta şok etmektedir. Bir süre Ömer’in Zehra’yı süründürmesi ve eziyetine şahit olan izleyiciler şimdide Zehra’nın Ömer’i süründürmesine şahitlik etmektedir. Bu nasıl bir durumdur ki Zehra Ömer için ölüp biterken düzlüğe çıkıp rahatlayınca Ömer için o kadar koştuğu günleri unutmuş ve boşanma aşamasına gelmiştir. Zehra’nın bu tavrı anlaşılmaz bulunmuştur. Zira Zehra aylarca Ömer için öldüğünü bayıldığını söylerken o kadar hakarete katlanıp Ömer ile birlikte kalmaya devam ederken Ömer’in yaptığı hatanın farkına varıp iyi biri olaması ve geçmişte yaptıklarını unutturmaya çalışmasına karşın Zehra Ömer’den ayrılmak istemektedir.

Bu durum izleyicininde tepkisini çekmektedir. Kimse Ömer’in yaptıklarını onaylamıyor tabi ki. Ancak Ömer hatasının farkına varmıştır. Tamam Zehra’nın süründürme hakkı bulunmaktadır. Ancak bu boşanmaya kadar gitmemeli. Yani Zehra’nın eleştirdiği ve kızdığı Ömer’den hiçbir farkı kalmamıştır. Geçmişteki kötü olayları hatırlayıp Ömer’den boşanma kararı almıştır. Peki Ömer ile Zehra boşanacak mı? Yeni haftanın tüyoları neler? Bu hafta neler olacak. Bu hafta Ömer ile Zehra arasındaki bu durum devam edeceğe benziyor. İkili bir gün mutlu olsa 10 gün ayrı kalıyorlar. Önümüzdeki haftalarda Bahşende hanım artık olmayacak. Çekimlerde kendisini göremedik. Konakta Zehra ve Ömer’e işkence çektiren Bahşende Hanım’ı artık göremeyeceğiz.

[mavitext]Jet Sosyete Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Ömer ve Zehra ise ayrılmayacaklar. Ancak Zehra Ömer’e ders vermeye devam ederken Ömer’de dersini alacak ve duyduğu yanlış sözlerle başkalarını kolay harcamayacak. Zehra ile Ömer’in bir an önce barışması gerekiyor. Çünkü yeni tehlikeler bu ikiliyi beklemektedir. Öte yandan Kerem bir türlü Sabah’a olan duygularını açamıyor. Tam açmaya kalkacak araya farklı sıkıntılar giriyor. Sabah’ta aynı şekilde. Bakalım bu ikili bu hafta birbirini sevdiklerini söyleyebilecekler mi?

[pembetext]Nefes Nefese Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Adını Sen Koy 261. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 15 ocak adını sen koy özeti adını sen koy 15 ocak fragmanı adını sen koy 15 ocak pazartesi özeti adını sen koy 15 ocak tüyoları adını sen koy 261. bölüm özeti adını sen koy ömer zehra boşanacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL