Adını Sen Koy 27 Kasım Pazartesi- 1 Aralık Cuma Tüyoları? 226.-227.-228.-229.-230. Bölüm Özeti!

Adını Sen Koy 27 Kasım Pazartesi- 1 Aralık Cuma Tüyoları? 226.-227.-228.-229.-230. Bölüm Özeti!

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Star Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Adını Sen Koy dizisinde son günlerde heyecan giderek artıyor. Dizinin son bölümlerinde Zehra ve Ömer’in arasındaki bu yanlış anlama ve Ömer’in Zehra’ya olan tavrının ne zaman değişeceği merak konusu oldu. Adını Sen Koy 27 Kasım Pazartesi ile 30 Kasım Cuma ünleri olacak olaylar ile 226. 227. 228. 229. ve 230 bölüm tüyolarını yazımızda bulabilirsiniz.

Adını Sen Koy 27 Kasım Pazartesi- 1 Aralık Cuma Tüyoları?

Adını Sen Koy bu hafta üzücü olayların yaşanmasına neden oldu. Ömer ile Zehra evlenmiş ve herkes bu ikilinin mutlu bir evlilik yaşamasını beklerken bir anda Ömer’in tavırları olayın rengini değiştirmişti. Ömer Zehra’yı kendisi hakkında konuştuğunu düşünerek Zehra’nın parası için evlendiğini düşündü. Buna Zehra’nın ortak hesaptan çektiği parada neden oldu. Bu hafta Zehra ile Ömer’in arasındaki soğukluk ve Zehra’nın Ömer’e kendini bir türlü ifade edememesini izledik.

Önümüzdeki hafta işler biraz daha değişmeye başlıyor. Gelen tüyolarda Çetin’in Zehra’yı kaçıracağı belirtiliyordu. Ancak Çetin Zehra’yı değil Ömer’i kaçıracak. Tabi ki bu tüyo kesin olmayabilir. Ancak Çetin’in Zehra ve Ömer çiftinden birini kaçıracağı kesin gözüküyor. Çetin bu işi Müge ile tasarlar. Zehra ise Ömer’i kurtarmak için canını ortaya koyacaktır. Zehra vurulur. Ölümün eşiğine gelir ve hatta kalbi durur. Zehra’yı hayata döndürme çabaları devam eder ve Zehra hayata geri döner. Ömer ise o andan itibaren kendisi için ölümü göze alan karısı Zehra’ya sonsuza kadar güveneceğini söyler.

Adını Sen Koy’da bu haftadan sonra ise Ömer’in Zehra’ya kendisini affettirme sürecini izleyeceğiz. Diğer taraftan Kerem ile Sabah arasında olan aşkın filizlendiğini biliyoruz. Bu iki şapşal aşığın ise ne zaman kök salacağı ise henüz belirsizliğini koruyor. Nihat ise eski sevgilisi Müge tarafından tehdit edilmeye devam ederken Müge’nin Zeynep’e olan biteni anlatması yakındır. Evet arkadaşlar yeni tüyolar geldikçe sizlerle paylaşacağız. Siz Ömer ve Zehra’nın mutlu olacağına inanıyor musunuz? Müge sizce nasıl bir karakter? Bu konularda ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[mavitext]Adını Sen Koy Müge Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: adını sen koy 1 aralık özeti adını sen koy 226.-227.-228.229-230 .bölüm özetleri tüyoları adını sen koy 27 kasım pazartesi özeti adını sen koy 28 kasım salı özeti adını sen koy 29 kasım çarşamba özeti adını sen koy 30 kasım perşembe özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL