Adını Sen Koy 296. 297. Bölüm Özeti? 5-6 Mart Analizi Tüyoları! Ömer’in Kıskançlığı!

Adını Sen Koy 296. 297. Bölüm Özeti? 5-6 Mart Analizi Tüyoları! Ömer’in Kıskançlığı!

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Adını Sen Koy tarihinin belkide en hareketli günlerini yaşıyor. Bu hareketlilik fiziksel değil duygusal bir hareketlilik. Bu hafta geçen haftada olduğu gibi Ömer’in yanlış anlamadan kaynaklı kıskançlığını daha fazla izleyeceğiz. Bir diğer mesele ise Ayşe’nin annesini öğrenmesi ve sonrasında üzülmesi olayı. Adını Sen Koy 5-6 mart 296. ve 297. bölüm özetlerini ve dizi analizimizi ve tüyoları hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Adını Sen Koy 296. 297. Bölüm Özeti? 5-6 Mart Analizi Tüyoları! Ömer’in Kıskançlığı!

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy tüm heyecanı ile devam ederken dizimizin son bölümlerinde işler iyice karıştı. İlk olarak Sabah ve Kerem cephesine bakacak olursak Kerem ile Sabah bir araya gelmiş ve sevgili olmuşlardı. Ancak bu sırada Kerem’in eski sevgilisi İdil ortaya çıktı ve her şeyi darmadağın etti. Zira Sabah çok hassas bir kızdı. Bu yüzden hemen dağıldı. İdil Sabah’ın Kerem’e olan ilgisini bildiği için Sabah’a yanlış bilgiler vererek Kerem’in hala kendisini sevdiğini ima etti ve Sabah’da bu duruma inandı.

Adını Sen Koy’da diğer bir konu ise Ömer ve Ayşe’nin annesinin ortaya çıkması olayıdır. Hüzün dolu ve ve arkasında bir çok acıyı barındıran bu olay aydınlanmaya başladı ve her şeyin altından Bahşende Hanım çıktı. Biliyorsunuz Ömer’in annesi para için kocasını ve çocuklarını terk etmişti. Yani herkes böyle biliyordu. Ancak gerçeğin böyle olmadığı ortaya çıktı ve Ömer’in annesi Bahşende Hanım’ın oyunları sonrası para için evlendiğini söyleyip hem kocasını hem çocuklarını terk etti.

adını sen koy 5-6 mart özeti

Adını Sen Koy’da diğer bir sorun ise Ömer’in Zehra’yı deli gibi kıskanması olayıdır. Ömer Mehmet Bey ile Zehra’nın bir arada olmasını hazmedemiyordu. Bunun ilk tepkisini ise toplantıda gösterdi ve Mehmet Bey’in elini sert bir şekilde sıkarak ona uyarı vermiş oldu. Sonrasında ise Zehra ile konuşan Ömer Zehra’yı sıkıştırmış ve kıskançlık soruları soruyordu. Zehra’nın aklında ise sadece Ömer’in annesi vardı. Ömer bu hafta da kıskançlıklarına devam edecek.

Adını Sen Koy yeni hafta da ise Ömer kıskançlıklarını daha da ilerletecek. Ayşe ise annesi ile görüşecek diye düşünüyorum. Ömer ile Zehra’nın arası ise Bahşende Hanım’ın yaptıkları ile bozulacak ve Ömer annesi ile görüşen Zehra ile bir süre görüşmeyecektir. Hatta ayrı bile kalabilir. Kerem ile Sabah ise bu hafta ayrılacak ancak ileride buluşacaklarını düşünüyorum. Siz Ömer’in bu kıskançlıklarını yerinde buluyor musunuz? Sizce Ömer ile Zehra mutlu olabilirler mi? 

Adını Sen Koy 5-6 Mart Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Etiketler: adını sen koy 296. bölüm özeti adını sen koy 297. bölüm özeti adını sen koy 5 mart özeti adını sen koy 5 mart pazartesi neler olacak adını sen koy 6 mart özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL