Adını Sen Koy 4 Aralık 2017 Pazartesi Özeti? 231. Bölüm Özeti!

Adını Sen Koy 4 Aralık 2017 Pazartesi Özeti? 231. Bölüm Özeti!

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Adını Sen Koy’da Ömer ve Zehra arasında gelişen olaylar anlatılırken dizinin 4 aralık Pazartesi ve 231. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Adını Sen Koy 4 Aralık 2017 Pazartesi Özeti? 231. Bölüm Özeti!

Dizide bu hafta da Ömer ve Zehra arasında geçen soğukluk devam ederken Zehra biraz daha dirayetli durmaya çalışırken Zehra toplantı için şirkete gelir. Zehra’nın şirkete toplantıya katılması Ömer’i sinirlendirirken bir birine imalı sözler söylemeyi ihmal etmediler. Diğer yandan Zehra Sabah ile Ömer’in bu tavırlarını konuşurken Zehra Ömer’in bazen kendisini çok sevdiğini bazen de hiç sevmediğini dile getirir. Sabah ise Zehra’nın üzülmemesi gerektiğini söyler.

Müge ise Nihat ile tanışmaya çalışırken Nihat bazı nedenlerden dolayı tanışamaz. Bu karşılaşma merak konusu olmuştur. Ömer Zehra’ya bir öpücük kondurarak aslında gerçek niyetini ortaya koymaktadır. Diğer taraftan Çetin ise Canan ile konuşur ve Canan ile anlaşma sağlamaya çalışır. Çetin Canan’a Zehra’nın zenginlik içinde olduğunu kendisinin ise sefalet içinde olduğunu söyler. Canan’ın kafası karışmakla birlikte bu anlaşmaya sıcak baktığı görülür.

Geçen hafta Çetin’in Zehra’yı kaçırma planlarından bahsetmiştik. Bu planların bu hafta gerçekleşeceğini umuyoruz. Zira Canan ile yapacağı anlaşma sonrasında böyle bir planı yapabilirler. Canan ise kararsızdır. Ancak Çetin’in teklifini kabul edecektir. Sabah ise Canan’a Zehra’nın parasını getirmediği takdirde her şeyi annesine anlatacağını söyler. Zehra ise parayı nasıl tamamlayacağını kara kara düşünmektedir. Diğer taraftan Müge Nihat ile tanışmıştır. Nihat şok olur. Müge’nin tüm isteklerini yerine yapmak zorundadır. Bu durum Nihat’ın evliliğinin çatırdamasına neden olacaktır. Kerme ise Sabah’ın dükkanını açtırmakla yeni bir aşkında başlangıcını başlatmış olur.

Etiketler: adını sen koy 231. bölüm özeti adını sen koy 4 aralık pazartesi özeti adını sen koy 4 aralık tüyoları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL