Adını Sen Koy Müge Kim? (Cansu Pelin Özgün) Asya’nın Öğretmeni

Adını Sen Koy Müge Kim? (Cansu Pelin Özgün) Asya’nın Öğretmeni

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Star Tv ekranlarının günlük dizisi Adını Sen Koy günlük diziler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Revaçta olan diziye yeni karakterlerde dahil olmaya devam ediyor. Bu karakterlerden bir tanesi de Müge karakteridir. Müge dizide Asya’nın İngilizce öğretmeni olarak yer alacaktır. Peki dizide Müge karakterini canlandıran oyuncu Cansu Pelin Özgün kimdir? Tanıyalım.

Adını Sen Koy Müge (Cansu Pelin Özgün) Kim? Asya’nın Öğretmeni

Cansu Pelin Özgün, 1991 yılında doğmuş ve1.72 boyunda 58 kg ağırlığındadır. Amsterdam Film Akademisinde temel oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Eğitim Merkezinde Sinema Oyunculuğu eğitimi almıştır. Daha önce Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde yardımcı oyuncu olarak Hande karakterini canlandırmıştır. Oyuncunun sevgilisi Uğur Erdönmez‘dir.

Oyuncunun tecrübeleri arasında Hizmetçiler Tiyatro Oyunu, Rabobank Reklam Filmi ve Badboys Kısa Film yer almaktadır. Oyuncunun yetenekleri arasında  gitar çalmak, dans etmek, şarkı söylemek, ata binmek vardır. Ayrıca oyuncu Flamekçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Ayrıca sosyal medyada kendine ait kendi isminde bir kanalı bulunmaktadır. Bu kanalda çeşitli sağlıklı yemek ve salata tarifleri vermektedir.

Adını Sen Koy dizisi Oyuncunun ilk uzun dizisi olacaktır. Ayrıca dizide Müge karakteri ile Zehra ile Ömer’in arasını açacağı konusunda bilgiler geliyor. Umarım böyle bir şey yapmaz. Herkes Ömer ile Zehra’nın evlenip mutlu olmasını bekliyor. Bakalım Ömer ve Zehra aşkını Müge karakteri bozabilecek mi?

[pembetext]Adını Sen Koy 216.Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Cansu Pelin Özgün Kimdir? Videosu!

Sizler Müge karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz? Ömer ve Zehra’nın arasını bozabilir mi? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: adını sen koy asyanın öğretmeni adını sen koy müge gerçek adı adını sen koy müge kim adını sen koy müge kimdir adını sen koy müge sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL