Adını Sen Koy Neden Yok? Neden Bitti? Hangi Kanala Geçti?

Gündüz kuşağı dizileri arasında uzun süre zirvenin sahibi olan Adını Sen Koy’dan üzen haber geldi. Adını Sen Koy düşük reytinglerden ötürü final kararı alarak ekranlara veda ediyor. Adını Sen Koy dizisi 14 Kasım çarşamba yayın akışından çıkartılması herkesi şaşırttı. Adını Sen Koy neden yok neden bitti neden yayınlanmıyor soruları izleyici kitlesi tarafından araştırıldı. İşte Adını Sen Koy dizisinin akıbeti hakkında tüm merak edilenler…

Dizi başrol oyuncularının değişmesinin ardından kan kaybetmeye başlamış ve eski başarısını bir türlü yakalayamamıştı. Yavaş yavaş kitlesinde önemli ölçüde eksilme yaşayan Adını Sen Koy dizisi düşen reytingleri reklam gelirleriyle karşılayamayınca mecburen final kararı aldı.

Adını Sen Koy dizisi 14 kasım çarşamba izleyicisiyle buluşmadı. Aynı saatte farklı bir programın ekranda yer alması herkesi hayal kırıklığına uğrattı.

Kasım ayı itibariyle TV 8 ekranlarında Acun Ilıcalı’nın büyük umutlarla yayın hayatına başlayan Adını Sen Koy, hafta içi her gün 18.45’te ekrana geliyordu. Etkinin  beklentilerin altında olması üzerine dizi, bir değişikliğe daha gitti ve 12 Kasım tarihi itibariyle 12.30 itibariyle yayınlanmaya başladı. Fakat dizi, haftanın geri kalan günlerinde yayın akışından çıkarıldı ve dizi 14 Kasım Çarşamba günü ise hiç yayınlanmadı.

Başrollerinde Cenk Toruni, Deniz Özlem Durmaz gibi isimlerin yer aldığı dizinin en kısa zamanda final bölümüyle ekranlara veda edeceği konuşuluyor. 390 bölüm boyunca gündüz kuşağının en gözde dizisi olan Adını Sen Koy düşen başarısını toparlayamadı. Adını Sen Koy dizisini büyük umutlarla Acun Medya ortak yapımı olan Tv8 ekranlarında yayınlayan Acun Ilıcalı düğmeye bastı ve diziyi yayından kaldırdı.