Adını Sen Koy Ömer Diziden Neden Ayrıldı? Erkan Meriç’in Yerine Kim Gelecek?

Adını Sen Koy Ömer Diziden Neden Ayrıldı? Erkan Meriç’in Yerine Kim Gelecek?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gündüz kuşağının en çok izlenen dizilerinden biri olan Adını Sen Koy’dan şaşırtan bir ayrılık haberi geldi. Dizinin başrol oyuncuları Erkan Meriç ve Hazal Subaşı yeni sezonda Adını Sen Koy kadrosunda olmayacaklarını açıkladılar. Adını Sen Koy dizisi Ömer diziden neden ayrıldı sorusu da dizinin takipçileri tarafından merak edildi ve araştırıldı.

İkili uzun süredir dizi dışında da mutlu bir birliktelik yaşıyorlar. Ve müşterek aldıkları kararla bundan sonra farklı projelerde yeni dizilerde rol almak istediklerini belirterek ne yazık ki dizinin kadrosundan ayrıldılar. Adını Sen dizisi büyük bir kan kaybı yaşadı.

İlk sezonunda Trt ekranlarında başlayan ve kısa sürede büyük ilgi gören Adını Sen Koy dizisi 2. sezonda Star Tv’ye transfer oldu. Diziye olan ilgi giderek arttı. Yurt dışında dahi en çok izlenen projeler arasında yer almaya başladı. Dizinin başrol oyuncularına olan ilgi artınca oyuncular ön plana çıkmaya başladı.

Hazal Subaşı ve Erkan Meriç yeni sezon çekimlerinin başlaması beklenirken ikiliden şok eden açıklama geldi. Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizinin 3. sezonunda Hazal Subaşı ve Erkan Meriç yer almayacak.

Gördükleri ilginin kendilerine yeniş projelerde yer açılacağını düşünseler de günlük dizilerle başlayan kariyerin sonu çok da parlak olmuyor. Umarız Hazal Subaşı ve Erkan Meriç hayal kırıklığı yaşamazlar.

Siz dizinin başrol oyuncularının diziden ayrılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Sizce yerine kim gelmeli?

Etiketler: erkan meriç adını sen koy dizisinden ayrıldı mı ömer adını sen koydan neden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL