Adını Sen Koy Yarışma Formatı? Sunucusu? Başvuru Formu!

Adını Sen Koy Yarışma Formatı? Sunucusu? Başvuru Formu!

Yazar: Emre Adını Sen Koy

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan yarışma Adını Sen Koy ünlü sunucu İlker Ayrık tarafından ekranlarda olacak. İlker Ayrık yarışmada kendine özgü çiftlerin yarıştığı bir formatlar ekranlarda olacak. Daha önce Ben Bilmem Eşim Bilir programını sunan sunucu yayın hakları Kanal D’de olduğu için İlker Ayrık Star ekranlarında Endemol’ün Star Tv’de Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Adını Sen Koy yarışma programını sunacak. Başvuru koşullarını ve formunun Fox Tv internet adresinden ulaşılabileceği program ile ilgili ne zaman ekranlarda olacağına dair resmi bir açıklama yapılmadı. 

Adını Sen Koy Sunucusu İlker Ayrık Kimdir?

İlker Ayrık 1979 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi. Bir abi ve bir ablası bulunuyor. Babası 9 yaşında iken hayatını kaybetmiş. Lise son sınıfta okul tiyatrosu ile tanışınca oyucu olmaya karar verir. 1997 yılında İstanbul’a gelen oyuncu Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim alan oyuncu Müjdat Gezen Eğitim Merkezi’ne girdi.

Müjdat Gezen Eğitim Merkezi’nden 4 sene sonra mezun olan sunucu Pervasız Tiyatro’yu kurdu. 2000 yılından itibaren tiyatro, dizi ve sinema’lar da rol aldı. 2009 yılında ise Geniş Aile dizisi ile beğeni topladı. 2012 yılında ise Seksenler dizisindeki Çağatay rolü ile çok daha beğeni topladı ve tanındı. 2012 yılında ise Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması sunuculuk adına önemli bir adım attı. Sonrasında Çakallarla Dans isimli sinema filmi ile ekranlara geldi.

İlker Ayrık 2009 yılında Sanem Ayrık ile evlendi ve bir çocuğu var. İlker Ayrık Yapışık Kardeşler isimli sinema filmi ile ekranlarda boy gösterdi. Ünlü sunucuya yeni projesinde başarılar diliyoruz.

[pembetext]Stil Avıları Yarışma Formatı? tıklayınız![/pembetext]

Adını Sen Koy Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: adını sen koy başvuru formu adını sen koy program formatı adını sen koy sunucusu kim adını sen koy yarışma kuralları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL