Adını Sen Koy Yıldız Kim? Kaç Yaşında? İnstagram Hesabı Var Mı?

Adını Sen Koy Yıldız Kim? Kaç Yaşında? İnstagram Hesabı Var Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

İzleyici kitlesinin yaz boyunca beklediği Adını Sen Koy dizisi yepyeni oyuncularıyla sezona başarılı bir giriş yaptı. Dizinin başrol oyuncularının ani bir kararla diziden ayrılması dizinin yapımcılarını paniğe düşürdü. Ve yeni karakterleri diziye dahil ederek izleyicinin heyecanını diri tutmaya çalıştılar. İşte Adını Sen Koy dizisinin gözde oyuncularından Yıldız hakkında tüm merak edilenler…

Oğuz’un kız arkadaşı olarak karşımıza çıkan güzel ve alımlı Yıldız kim? Oyucunun gerçek ismi Dünya Aydoğdu’dur. Dünya Aydoğdu diziye kötü bir karakteri canlandırmak üzere dahil olmuştur. İzleyenleri çoğu zaman çileden çıkartacak olan yeni karakter Yıldız, Oğuz’un sevmediği fakat kırmamak için ayrılamadığı sevgilisidir.

Bu karaktere hayat veren oyuncu Dünya Aydoğdu 19 Haziran 1989 da İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.  Yüksek öğrenimini tamamlamak üzere Amerika’ya giden oyuncu tiyatronun kendine uygun olduğunu düşünüp bu alana yönelmiştir.  Düzgün fiziği  ve güzelliği herkesin dikkatini çeken Dünya Aydoğdu Marymount Manhattan College’da güzel sanatlar okumaya başladı.

Amerika’da çeşitli eğitimler alan Dünya Aydoğdu Hindistan’a geçerek profesyonel anlamda bir yoga eğitmeni oldu. Türkiye’ye döndüğünde Paramparça dizisinde Azra karakterine hayat verdi. Henüz yeni yeni tanınan bir isim olduğu için sosyal medya hesaplarında fazla takipçisi bulunmuyor.

Adını Sen Koy dizisine dahil olan oyuncular kısa sürede büyük bir üne kavuşuyor ve farklı dizilerden teklifler geldiğinde değerlendiriyorlar. Adını Sen Koy dizisinde Yıldız karakteriyle karşımıza çıkan Yıldız’ın sosyal medya hesabı

Etiketler: adını sen koy yıldız kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL