Adını Sen Koy’a Yeni Sezon’da 2 Ünlü İsim

Adını Sen Koy’a Yeni Sezon’da 2 Ünlü İsim

Yazar: Emre Adını Sen Koy Dizi Haberleri

Trt1 ekranlarında Star Tv’ye transfer olan günlük dizi Adını Sen Koy, yüksek hayran kitlesi ile dikkat çeken yapımlardan birisi. Dizi yeni sezon da yine Star Tv ekranlarında yer alacak. Diziye yeni sezonda(2018-2019) 2 ünlü isim de dahil olacak.

Startv’de günlük dizi olarak yayınlanan #adinisenkoy dizisi geçen sezon PrimeTime saatinde yayınlanmayan ama televizyon kanalına en çok kazandıran ikinci dizi olmuştu. Ekranlarda en çok izlenen günlük dizisinin başrol oyuncuları Erkan Meriç ve Hazal Subaşı hakkında medyada bir çok bilgi bulunmakta. Bunlardan birisi çiftin yeni sezon öncesi kariyer planları için projeden ayrıldıkları haberi. Bi diğer haberde ise Çift, 2019 Mayıs ayına kadar yeni ve ücret düzeltilmesi yapılmış kontrata imza attılar.

Eylül’de yeni sezonu yine Startv’de ama kanal yapımın bütçesini arttırdı. Yeni sezonda daha farklı mekan çekimleri olacakmış. Ömer ve Zehra aşkı geçen sezonda çok sık tartışma ve küsmeler ile çoğu izleyeni isyan ettirmişti. Bu sene bu konunun ALTI ÇİZİLDİ, ve geçen sezon Startv’ye senaryo ile verilen bilgilerin gerçekleşmediği ve bu sene söz verilen gelişmelerin istenildiği net bir dil ile aktarıldı.

[mavitext]Adını Sen Koy Çalan (Adını Sen Koy Deli Oyun) Şarkı Sözleri Dizi ve Jenerik Müziği için tıklayınız[/mavitext]

Ortalama 2,46 olan izlenme reytinginin başarılı olduğu ama bu izlenme oranını artırmak için 2 ünlü simanın diziye dahil edilecekmiş. Yeni Sezonda 4 farklı karakter diziye ilk iki ayda monte edilecek. Bu bilgiler dizinin sevilen başrol oyuncularının diziden ayrıldığı yönündeki haberleri de doğrular nitelikte. Zaman her şeyi gösterecektir. Bakalım çiftimiz gerçekten diziden ayrıldı mı? Dizi ile ilgili en güncel bilgileri ve diziye dahil edilecek iki ünlü simanın ismini öğrenir öğrenmez paylaşacağız.

Etiketler: adını sen koy 3. sezon yeni giren oyuncular adını sen koy yeni ünlüler kimler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL