Afili Aşk Dizi Kıyafetleri, Ayşe’nin Kıyafetleri, Markaları ve Fiyatları!

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan Afili Aşk dizisi konusu kadar dizi müzikleri ve dizi kıyafetleri bakımından da ilgi odağı olmayı başardı. Serdar Gözelekli’nin yönetmen koltuğunda oturduğu, Barış Erdoğan, lker Arslan, Kübra Sülün, Okşan Tavaslıoğlu’nun kaleminden çıkan senaryo ile ekranlara gelen Afili Aşk dizi kıyafetleri sizler için araştırdık

Kanal D ekranlarında yayın akışına giren bir çok dizi arasından izlenme oranlarında üst sıralara çıkan Afili Aşk dizisi reytinglerde de beklediği başarıyı elde etmeye ramak kaldı. Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk in başrollerini paylaştığı Romantik Komedi dizisi yaz sezonu boyunca birçok dizi arasından en çok izlenen dizi olmayı başardı. Geçtiğimiz bölümde ilk defa 8 barajını aşarak totalde 8.30, ABD 7.75 abc 7.61 reytingini aldı ve bu hafta da 9 barajını aşacağı bekleniyor.

Afili aşk dizisinde bu hafta Kerem Ayşe’nin artık parmağında bir yüzük olması gerektiğinin farkına varmış en yakın arkadaşının sulanmalarına Ayşe’yi maruz bırakmıştır. Bu sebeple gidip Ayşe’nin yüzüğünü aynısını yaptırmış ve getirip Ayşe’ye yüzüğünü bulduğunu söylemiştir. Tabii yeni gelen yüzüğü taktıktan sonra Ayşe hiç ummadığı bir vakitte kaybettiği yüzüğünü bulmuş ve kafasında Kerem ile ilgili birçok soru işareti oluşmuştur.

Kerem’le oynadığı evlilik oyunu giderek oyun dışına mı çıkmıştır? Ayşe ve Kerem birbirlerine bu oyun vesilesiyle aşık mı olacaktır? Ayşe bir yandan Kerim’in tutarsız davranışlarını anlamaya çalışırken diğer yandan da annesi Yelda hanım sınavlarına tabi tutulur. Fakat Yelda her zamankinden daha farklı bir sınava tabi tutularak Ayşe’yi zor durumda bırakacaktır. Ayşe ise artık bu yükün altına oldukça ezilmiş bu durumdan Kerem’ede bahsedince Kerem ile büyük bir karar vermek zorunda kalmıştır.

Bu karar sonunda Ayşe ve Kerem’i neler beklemektedir bu akşamki bölümde bütün ayrıntıları ile izleyeceğimiz Afili Aşk dizisi 8. bölüm kıyafetleri ve markalarınıda daha net göreceğiz. Şimdi sizler için hazırladığımız Afili Aşk dizisi 7.bölüm kıyafetlerinden ayrıntılar paylaşıyoruz

Ayşenin Giydiği Ayakkabı markası ve fiyatı Nine West 299 Tl


Ayşenin giydiği Bluz markası ve fiyatı Koton 33 TL


Ayşenin giydiği Tulum markası ve fiyetı adL 499 TL


Ayşenin Giydiği Elbisemarkası ve fiyatı adL 799 TL


Ayşenin taktığı Kolye & Küpe Good Things Atelier


Ayşenin giydiği Ayakkabı Butigo 59 TL


Ayşenin giydiği Pijama Takımı Penti 153 TL

 Ayşenin taktığı Küpe Elçin Dağlaroğlu

Ayşenin Giydiği Elbise markası Zara