Afili Aşk Oyuncu Kadrosu, Tam Liste Oyuncular ve Karakterler

Kanal D’nin 2019 yaz sezonu dizisi Afili Aşk sektöre hızlı bir giriş yaptı. Dizinin bilgileri bir anda internette yayıldı. Klibi ve tanıtım fragmanı yayınlanan dizinin özellikle şarkısı da çok sevildi. Peki yeni yaz dizisinin kadrosunda hangi oyuncular var? İşte Afili Aşk oyuncu kadrosu?

ARC Yapım’ın yapımcılığında Kanal D’de gösterilecek olan Afili Aşk Serdar Gözelekli’nin yönetmenliğinde izleyici ile buluşacak. Dizi şimdiden merak edilmeye başlandı. Özellikle dizinin şarkısı ve klibi sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı. Dizinin başrol oyuncusu Burcu Özberk’in seslendirdiği Afili Aşk şarkısının klibinde yine dizinin başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul eşlik etti. Klip 4 milyon izlenme sayısına ulaştı.

Yaz sezonunda tutması muhtemel diziler arasında görülen Afili Aşk, klibin 4 milyon izlenme almasıyla bu iddiayı doğruladı gibi. Peki Afili Aşk oyuncu kadrosunda kimler var?

Afili Aşk Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Afili Aşk Ayşe (Burcu Özberk) kimdir?

Afili Aşk Kerem(Çağlar Ertuğrul) kimdir?

Afili Aşk Ceyda(Zeynep Tuğçe Bayat) kimdir?

Kerem karakterine olan gizli aşkını saklayan iş arkadaşını Ceyda Kerem karakterinin annesinin gözdesidir. Dizide önemli bir yere sahip. Ceyda’nın aşkı Kerem’in dikkatinden çekecek mi?

Afili Aşk Volkan(Serkay Tütüncü) kimdir?

Kerem karakterinin en yakın arkadaşı ve suç ortağıdır. Volkan iyimser, rahat, neşeli biridir. Hayali kendine kahve dükkanı açmaktır.

Afili Aşk Samet(Ozan Dağgez) kimdir?

Dizide Kerem Yiğiter’in (Çağlar Ertuğrul) ağabeyi Samet’e hayat verecek.

Afili Aşk Uğur Uzunel kimdir?

Afili Aşk Taner Rumeli kimdir?

Afili AşkAltan Erkekli kimdir?

Afili Aşk Benian Dönmez kimdir?

Afili Aşk Neşe Baykent kimdir?

Afili Aşk Yılmaz Kunt kimdir?

Afili Aşk Güzide Arslan kimdir?

Afili Aşk Asena Tuğal kimdir?

Afili Aşk Beril Pozam kimdir?

Afili Aşk Umut Can Ütebay kimdir?