Afili Aşk Rıfat Cİhanlı Kimdir? (Hazım Körmükçü)

Afili Aşk Rıfat Cİhanlı Kimdir? (Hazım Körmükçü)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu’nun yazdığı, Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerini paylaştığı ‘Afili Aşk‘  dizisinde konuk oyuncu 11 eylül Çarşamba günü ekranlara gelecek olan 13. Bölümde ekranlara gelecek.  Afili Aşk Rıfat Cihanlı kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı?

Kanal D’nin, yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği beğeni ile izlenen dizisi Afili Aşk’ın yeni bölümünde konuk bir oyuncu diziye giriş yapacak. Bu oyuncu daha önceki bölümlerde Muhsin ile telefon görüşmesi yapmış ve tartışmaları ekranlara yansımıştı. Şimdi Rıfat yine rahat durmaz ve şirketten ayrıldığı haberini aldığı Kerem ile buluşmaya gider.

Kerem’in şirketten ayrıldığı haberini alan Rıfat, yine rahat durmaz ve Kerem’le buluşarak bir teklifte bulunur. Peki Kerem’in bu teklife cevabı ne olacak? Afili Aşk Rıfat Cihanlı karakterini canlandıran oyuncu Hazım Körmükçü’dür. Hazım Körmükçü kimdir, nereli, hangi dizilerde oynadı?

Hazım Körmükçü 1965 İstanbul doğumludur.Hilal Özdemir ile 2003 yılında evlenmiş, 2016 yılında boşanmıştır. İpek Tuzcuoğlu  ile 1998 yılında evlenip 2002 yılında boşanmıştır. Nimar Sinan Üniversitesi Konservatuar mezunudur. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olarak kariyerine devam etmektedir.

Hazım Körmükçü bir çok dizi, film ve tiyatro oyununda rol almıştır. Kariyerine bir çok projeyi sığdıran Körmükçü’nün oynadığı bazı diziler şunlardır;

2017 – Cennet’in Gözyaşları (Mahir Soyer)(TV Dizisi), 2016 – Yeter 2. Sezon (Atlas)(TV Dizisi), 2016 – Can Bedenden Çıkmayınca (TV Dizisi), 2015 – Kara Kutu (Reşit) (TV Dizisi), 2014 – Kod Adı K.O.Z. (Gazeteci Zafer) (Sinema Filmi), 2014 – Eyyvah Eyvah 3 (Sinema Filmi), 2014 – Kiraz Mevsimi (Evren)4 bölüm(TV Dizisi), 2013 – Osmanlı’da Derin Devlet (Damat İbrahim Paşa) (TV Dizisi), 2012 – Taş Mektep (Tarık Nuri) (Sinema Filmi), 2012 – Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam (TV Dizisi), 2008 – Sıcak (Yusuf) (Sinema Filmi), 2008 – Dur Yolcu (Halit) (TV Dizisi), 2007 – Sıfır Dediğimde (Melih) (Sinema Filmi), 2006 – Kehribar (Oğul) (Sinema Filmi), 2006 – Kardan Adamlar (Levent) (Sinema Filmi), 2006 – Gizli Patron (Ayhan) (TV Dizisi)

Afili Aşk 13. bölüm fragmanı

Etiketler: afili aşk oyuncu kadrosu afili aşk oyuncuları afili aşk rıfat kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL