Afra Saraçoğlu’nun Sevgilisi Eray Altay Kim? Kaç Yaşında?

Afra Saraçoğlu’nun Sevgilisi Eray Altay Kim? Kaç Yaşında?

Yazar: Emre Magazin

Fazilet Hanım Ve Kızları dizisiyle yıldızı parlayan genç yetenek Afra Saraçoğlu; oyunculuk performansının yanında son zamanlarda özel hayatıyla en çok konuşulan isimler arasında. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Ece rolüne hayat veren Afra Saraçoğlu yönetmen yardımcısı Eray Altay ile bir süredir aşk yaşıyor. Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden Afra Saraçoğlu’nun her şeyi olduğu kadar sevgilisi Eray Altay kim sorusu da merak edildi ve araştırıldı.

Eray Altay ve  Afra Saraçoğlu beraber mi sorusu son günlerde çiftin birlikte verdikleri pozlarla tamamen yanıt bulmuş durumda. Şimdi genç oyuncu Afra Saraçoğlu’nun sevgilisi kim sorusu yanıt arıyor. Eray Altay kimdir, kaç yaşında? Magazin gündemini yakından takip eden vatandaşlar Afra Saraçoğlu ve sevgilisi hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için gerek sosyal medyadan gerekse diğer platformlardan araştırmalara devam ediyor.  Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yönetmen yardımcısı Eray Altay’ın gönlünü dizinin başrolü Afra Saraçoğlu’na kaptırdığı magazin gündemini uzun süredir meşgul ediyordu. Çiftin dizinin final yapmasının ardından birlikte tatile çıkması ve birlikte fotoğraf paylaşmaları iddiaları ispatladı.

Bayram tatilini  oyuncu sevgilisi Afra Saraçoğlu  ile Bodrum’da geçiren Eray Altay, sosyal medya hesabından Saraçoğlu ile birlikte fotoğrafını kalp emojisiyle birlikte paylaştı. Afra Saraçoğlu da sevgilisine aynı yorumla yanıt verdi.

Afra Saraçoğlu’nun çok konuşulan yönetmen yardımcısı sevgilisi Eray Altay kim? Eray Altay;  1978 yılında İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. Limon Film ve Süreç film bünyesinde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Eray Altay kariyer hayatı boyunca 1 Erkek 1 Kadır, Açık Mutfak, Sakarya Fırat, Pis Yedili, Umutsuz Ev Kadınları, Benim İçin Üzülme, Meryem, Sana Bir Sır Vereceğim, Kızıl Elma, Mihrap Yerinde, Vay Başıma Gelenler 2,5 Adı Mutluluk, Gecenin Kraliçesi, Göç Zamanı, Sarhoşum Gel Beni Al, Suda Balık, Klavye Delikanlıları, Fazilet Hanım ve Kızları, Lise Devriyesi ve Keşif gibi dizi ve filmlerin yardımcı yönetmenliğini üstlenmiştir. Eray Altay; Afra Saraçoğlu ile aralarında aşk dedikoduları çıkmasının ardından işinden olduğu iddia edilmişti. Çift aşlarını dolu dizgin yaşamaya devam ediyor. Afra Saraçoğlu’nun ismi daha önce de Özcan Deniz ile anılmıştı.

Afra Saraçoğlu Kim?  Afra Saraçoğlu, 2 Aralık 1997’de dünyaya geldi.  Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde eğitimine devam eden  Afra Saraçoğlu, Özcan Deniz’in kendisini sosyal medyadan keşfetmesiyle oyuncu olma fırsatını yakaladı. Afra Saraçoğlu, Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini paylaştığı İkinci Şans filminde Yeşilçay’ın kızını canlandırarak oyunculuğa ilk adımı atmış oldu. Biz onu Fazilet Hanım ve Kızları Ece rolüyle tanıdık.

Afra Saraçoğlu Eray Altay’ın zekasını aşık olduğunu dile getirdi. Aralarındaki çekimin oldukça kuvvetli olduğunu söyledi. Çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyor.

Etiketler: afra saraçoğlu ve sevgili arasında kaç yaş var afra saraçoğlunun sevgilisi kim eray altay kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL