Ağlama Anne Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Ağlama Anne Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Atv ekranlarında gelmeye hazırlanan ”Ağlama Anne” dizisi yeni sezonda ekrana geleceği konuşuluyor. İlk olarak ‘Yıllar Sonra’ ismi ile açıklanan dizi ‘Ağlama Anne’  ile netleşerek ekrana gelmeye hazır. Cast ve dizi çekimleri tamamlanan dizinin Eylül ayının son haftası ekrana geleceği konuşuluyor.

Ağlama Anne Dizisi Konusu

Dizi bir gençlik aşkının insanlara hayatı boyunca unutamayacağı anları yaşatan, o hata bütün hayatına sebep olacak ve ömür boyu unutulamayacak . Dizi de lise eğitimine devam ederken iki gencin aşk yaşadığı ve bu aşktan tek gecelik kaçamak ile olacağını düşünerek yaşadıkları ilişki düşündükleri gibi olmadı. Tek gecelik yaşantıdan Alev, Adanan’dan hamile kaldığını öğrenir. Fakat bu bebeği doğurmayı düşünmez. Ne yapmak istese de yaşadığı çevrede bu durumu öğrenilir. Elinden hiç bir şey gelmeyen Alev, bebeği doğurur. İsmini Zeynep koyan Alev, kızına kendisi değil kız kardeşi ”Damla” annelik yapar. Yaşadığı bu durum ile Psikolojisi bozulan Alev kocasından da alamadığı destek ile yardım almaya çalışır. Adnan, Özlem ile olan evliliğin de mutlu değildir. Sıkıntılı ve zor zamanlar geçiren Adnan bu durumu pek fazla uzatmamayı düşünür.

Ağlama Anne Dizisi Birce Akalay (Alev) Kimdir ?

Oyuncu  19 Haziran 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 2004 yılında güzellik yarışmasına katılmıştır. Yarışmadan üçüncülük ile dönmüştür. Oyuncunun yer aldığı dizi ve filmler; Nefes: Vatan Sağolsun, Deliormanlı, Siyah Beyaz Aşk, Küçük Ağa, Yer Gök Aşk, Evli ve Öfkeli ve Hayat Bazen Tatlıdır gibi birçok projede yer almıştır. Oyuncu bunların yanı sıra Spikerlik’de yapmıştır. Akalay, 2 evlilik yapmıştır. Şuan ise bekardır.

Ağlama Anne Dizisi (Adnan) Cansel Elçin Kimdir ?

20 Eylül 1973 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 4 sene boyunca Tiyatro okulunda eğitimini tamamlamıştır. Oyuncu, Kırık Kanatlar, Hatırla Sevgili, Küçük Kıyamet, Yalancı Bahar, Kötü Yol ve Dayan Yüreğim gibi birçok dizi filmlerde yer almıştır.

Ağlama Anne Dizisi (Damla) Özlem Yılmaz Kimdir ?

17 Temmuz 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Okulun’da eğitim almıştır. 2006 yılında Actor Studio Bölümünden mezun olmuştur. Oyuncu: Kaçak, Kara Ekmek, Dedektif Memoli, Unutulmaz,Zoraki Koca, Karaoğlan ve Karagümrük yanıyor gibi önemli dizi ve filmlerde yer almıştır.

Ağlama Anne Dizisi (Özlem) Sezin Akbaşoğulları Kimdir ?

22 Nisan 1981 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ankara Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk deneyimini ‘Yine Başladılar Şarkılarına’ tiyatro oyunun yaşamıştır. Yer aldığı dizi ve filmler; Bizim Evin Halleri, Bir Aşk Hikayesi, Gülizar, Eylül, Sır Gibi,Küstüm Çiçeği, Behzat Ç, Ah Neriman, Racon ve Kavşak gibi projelerde yer almıştır.

Etiketler: Ağlama Anne Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL