Ah Kalbim 100. Bölüm Özeti- 27 Ocak Cumartesi- Tanu Nikhil’den Hamiledir!

Ah Kalbim 100. Bölüm Özeti- 27 Ocak Cumartesi- Tanu Nikhil’den Hamiledir!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Abhi, Tanu ve Pragya eve giderken Pragya Tanu ile ilgili sosyal medyada yazanları ve yorumları gösterir. Yorumlarda Tanu ile evlenmek isteyenleri gören Tanu çıldırır ve Pragya’nın boğazını sıkar. Aaliya’nın Cd meselesi açılınca Tanu Aaliya’nın Abhi’yi asla aldatmayacağından bahseder. Ah Kalbim 100. bölüm özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 100. Bölüm Özeti- 27 Ocak Cumartesi

Pragya ve Tanu arabada tartışırken Abhi olaya müdahale eder ve daha fazla kavga ederlerse kaza yapacaklarını söyler. Eve geldiklerinde ise herkes bebeği merak eder. Abhi ise bebeğin durumunun iyi olduğunu söyler. Tanu ise hemen Aaliya’nın kaldığı odaya gider. Aaliya ise nasıl olduğunu sorar. Aaliya Nikhil’in hastaneye gelip gelmediğini sorar. Tanu ise Nikhil’in Abhi’nin karşısına çıktığını ve ne yapacağını bilmediğini söyler. Bu arada içeriye Abhi gelir. Aaliya korkar. Abhi ise Tanu’nun dinlenmesi gerektiğinden bahseder. Ayrıca bu bebek benim için çok önemli der ve bebeğe iyi bakmasını söyler. Bu arada Bülbül ile Purab Sarla’nın evine gelir. Sarla Purab’ın durumunu görünce hemen on süt hazırlar.

Pragya ise Tanu ile arabada olan kavgayı hatırlar. Tanu’ya çok sinir olsa da bu durumun Abhi’yi üzdüğünü düşünür. Abhi gelir ve Pragya kendisine ait gözlüğü almaya çalışırken dokunma der. Abhi o benim der. Pragya ise ben telefonu alacaktım der. Pragya arabada olanlar için özür diler. Abhi ise Pragya’nın özrünü samimi bulmaz. Abhi sahte sakal ve bıyık ile gelir. Ronnie Abhi’nin ne yapacağının farkına varınca kaçmaya çalışır. Abhi’nin çalışanı Ronnie’yi yakalamaya çalışır. Bu sırada salona Pragya gelir ve ne olduğunu sorar. Ronnie Abhi’nin kendisine takma sakal ve bıyık takmaya çalıştığını söyleyince Pragya ise nerede o sakal ve bıyık der. Abhi saklamaya çalışsa da yere düşer. Pragya neden bunu yapıyorsun der. Abhi ise bunu kendi çalışanına giydireceğinden bahseder.

Ah Kalbim Abhi Şüphelenir!

Abhi ise otelde Bülbül’ün taktığı bıyığa benzetince Pragya Ronnie’yi de alıp oradan uzaklaşır. Tanu ve Aaliya ise Nikhil’in evine giderler. Nikhil’den hesap sorarlar. Nikhil ise baba olduğunu ve bebeğini merak etmenin doğal olduğunu söyler. Tanu ise bıçağı alır ve kendisini ve bebeğini öldürmekle tehdit eder. Nikhil ise geri adım atar. Bu arada Pragya, Bülbül ve Daadi ise gerçekleri ortaya çıkarmak için restoranda buluşur ve cd meselesini Purab’a anlatmaları gerektiğinden bahseder. Artık ekibe Purab’ta katılmıştır.

Pragya eve gelince Abhi sakal takmıştır. Pragya tanımaz ve korkar. Abhi sakalı Pragya’nın da takmasını ister. Abhi o hali ile Pragya’nın fotoğrafını çeker. Nikhil manken ihtiyacı için eve gelir ve Abhi’den yardım ister. Pragya Abhi’ye manken olmasını emreder. Abhi ise olmaz der. İkili kavga eder. Sabah olunca çarpışırlar. Pragya Abhi’nin yüzüne ruj izi bırakır. Tanu duyunca kıskançlık krizine girer.

Etiketler: 27 ocak ah kalbim özeti ah kalbim 100.bölüm özeti ah kalbim 27 ocak cumartesi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL