Ah Kalbim 101. Bölüm Özeti Fragmanı? 28 Ocak Pazar- Aaliya Kiralık Katil Tutar!

Ah Kalbim 101. Bölüm Özeti Fragmanı? 28 Ocak Pazar- Aaliya Kiralık Katil Tutar!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Abhi’nin yüzündeki ruj izi evde alay konusu olurken Taji bunu Tanu’nun yaptığını söyler. Tanu ise bunu kendisinin yapmadığından bahseder. Herkes bir yorumda bulunurken Abhi ruj ile ilgili aslında bu sandığınız gibi değil der. Çarpışmıştık o zaman olmuş olmalı. Abhi bunun hesabını Pragya’dan soracağını söyleyip odasına gider. Pragya ise Abhi’nin geldiğinin farkına varır ve dudağını farklı bir ruj rengine boyar. Abhi yüzünü dönmesini ister. Ah Kalbim 101. bölüm özeti yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 101. Bölüm Özeti Fragmanı? 28 Ocak Pazar

Pragya yüzünü dönünce Abhi neden beni öptüğünü söylemedin der. Pragya ise benim ruj rengim farklı senin ise kırmızı der. İstersen bir öpeyim aradaki farkı gör. Abhi ise hemen odadan kaçar. Abhi Daadi’nin odasına gider ve Bülbül ile Purab’ta oradadır. Purab yüzündeki rujun Pragya’ya ait olup olmadığını anlamak için istersen Pragya’yı buraya çağıralım der. Abhi ise Pragya’nın dudağında başka bir ruj olduğu için çağırmak istemez. Pragya kapıyı dinlemektedir. Abhi ben bu Pragya’yı istemiyorum eski Pragya’mı istiyorum der.

Tanu ise Pragya’nın Abhi ile arasını bozmaya çalıştığını bu yüzden buna bir çare bulunması gerektiğini söyler. Aaliya ise bir şeyler düşündüğünü Abhi’nin bir Rock yıldızı olduğunu ve ancak senin yanına yakışır der. Bülbül ile Purab Sarla’yı Abhi’nin festivaline davet eder. Sarla ilk başta istemese de sonradan kabul eder. Festivalde Pragya Abhi’yi, Abhi’de Tanu’yu kıskandırmaya çalışır. Abhi Pragya’yı sinir etmek için Tanu’yu öpmeye çalışır. Pragya’ya yüünü dönmesini söyler. Pragya tam dönecekken Abhi öper gibi yapar. Abhi daha da sinir etmek için Tanu’yu yatağına çağırır. Pragya yataya çivi koymuştur. Tanu tam yatarken çiviler batar ve çığlık atar.

Abhi Tanu’yu odadan çıkarır. Abhi Ronnie’yi görür ve arkasında bulunan kuyruğunu yakmaya çalışır. Ronnie kaçmaya çalışırken Payal ile çarpışır. Nikhil eve gelerek Tanu ile konuşmak ister. Pragya gelir Nikhil saklanır. Pragya ve Daadi Aaliya’yı saf dışı bırakmak için plan yapar ve Pragya’yı evlenmek için ikna etmeye çalışır. Böylece kendisi ile ilgilenmesini sağlamak isterler. Aaliya bu konuşmalardan sonra Pragya’yı öldürmek için bir kiralık katil tutar. Kiralık katil festivale gelir. Raj öldüreceği kişiyi göstermek için iralık katil ile aşağıya iner. Bu sırada kiralık katili Ronnie görür ve buradan ne yaptığını sorar. Kiralık katil ise dekorasyon için geldiğini söyler. Ronnie adamın yapısından korkar.

[pembetext]Ah Kalbim 102. Bölüm Özeti? Pragya Ölümden Döner![/pembetext]

Ah Kalbim 101. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 28 ocak ah kalbim özeti ah kalbim 101. bölüm özeti ah kalbim 28 ocak pazar özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL