Ah Kalbim 102. Bölüm Özeti Fragmanı? 29 Ocak Pazartesi- Pragya Ölümden Döner!

Ah Kalbim 102. Bölüm Özeti Fragmanı? 29 Ocak Pazartesi- Pragya Ölümden Döner!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Pragya kendisine verilen evrakları imzalamak istemez. Evrakları saklarken Abhi’ye yakalanır. Abhi evrakları imzala der. Pragya ise kaleminin kaybolduğunu bahane eder. Abhi kalem verir. Pragya numara yaparak Abhi’ye arkasını dönmesini ister. Abhi arkasını dönünce Pragya kağıdın üzerine yağ döker.Pragya kurtulduğunu düşünür. Abhi bir kopyasını daha getirir. Pragya ise Abhi’den kaçar. Onu yakalamaya çalışan Abhi Pragya ile yatağa düşer. Ah Kalbim 102. bölüm özeti yazımızın devamındadır.

Ah Kalbim 102. Bölüm Özeti Fragmanı? 29 Ocak Pazartesi

Abhi nazik bir şekilde Pragya’ya rica edince Pragya kendisinin uzaklara gitmesinden korktuğunu söyler. Raj ile Vijay Pragya’nın kafasına bir şey düşmesini sağlamak amacıyla plan yapar. Vijay bu planı Tanu ile paylamak istemez. Pragya ise olacaklardan habersiz Ram leela için hazırlıklardan kuzen Daadi’nin sorumlu olduğunu söyler. Nikhil ise bir buket çiçeğin arkasına saklanarak Tanu’ya sürpriz yapar. Tanu kim bu deyince Nikhil yüzünü gösterir ve Tanu’ya çok hoş göründüğünü söyler. Tanu ise birkaç güzel sözden sonra Nikhil’e Aaliya’nın odasında beklemesini söyler ve ondan kurtulur.

Tanu dans yarışını kazanma hevesindedir. Tanu dans etmeye başlar ancak yüzü kapalıdır. Ronnie ise o muhteşem dansçı kim diye merak eder ve Tanu’nun örtüsünü kaldırır ve şaşırır. Abhi Tanu’ya bebeği tehlikeye attığı için kızar. Tanu ise bunu para için yaptığını söyler. Pragya” Yalan söylüyor.” deyince odasına götürür ve Pragya’yı suçlar. Pragya ise ağlar. Purap Abhi’ye konuşma yapması için beklendiğini söyler. Abhi Daadi’nin ısrarıyla konuşmaya karar verir. Bu sırada Vijay’da planı için hazırlık yapar. Tanu ise bir odada ağlarken Nikhil gelir ve Nikhil’e Pragya’yı öldürecek kiralık katile para vermek için dans ettiğini söyler. Nikhil’den yardım ister. Pragya gelir ve Nikhil’in bebeğin babası olabileceğini düşünerek Nikhil’le dikkatli konuşur.

Payal ve Ronnie ise Abhi ve Pragya’yı bir araya getirme planı yaparak birlikte olacaklarını düşünürler. Abhi’nin yanında Pragya’yı överler. Payal “Pragya’yı sevmesen ona lakap takmazsın. İnsan sevdiğine lakap takar.” der. Tanu’ya lakap takmadığını söyleyince Abhi şaşırır. Vijay ise kocaman bir zili Pragya’nın kafasına düşürecekken zilin düştüğünü gören Abhi Pragya’yı kurtarır. Payal zilin ipini kesenin Vijay olduğunu söyler. Vijay da kendisini savunur ve kendisini savunur. Tanu ve Raj ise planları suya düştüğü için tartışırlar. Daadi Pragya’ya olaylarda birinin parmağı var, o yüzden kimseye güvenme diye nasihat eder.

[pembetext]Ah Kalbim 103. bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Ah Kalbim 102. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmamıştır.

Etiketler: 29 Ocak Ah Kalbim özeti Ah Kalbim 102. bölüm özeti Ah Kalbim 29 Ocak Fragmanı Ah Kalbim 29 Ocak özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL