Ah Kalbim 103. Bölüm Özeti? 30 Ocak Özeti? Pragya Ölümden Kurtulur!

Ah Kalbim 103. Bölüm Özeti? 30 Ocak Özeti? Pragya Ölümden Kurtulur!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ram Leela sona ermek üzereyken tek bişey kalmıştır. O da heykelin ateşli ok ile yakılması kalmıştır. Ronnie ve Payal yarışmayı kazananlar açıklaması beklenirken Abhi yarışmaya katılan herkese hediye verir. Daadi herkesi Ravan heykelinin yanına toplar. Kanal7 ekranlarının sevilen dizisi Ah kalbim de Pragya yanmaktan son anda kurtuluyor. Bakalım devamında neler oluyor…

Ah Kalbim 103. Bölüm Özeti? 30 Ocak Özeti?

Raj ise Vijay ile buluşur. Vijay Rajdan para ister. Raj işi halletmeden parayı alamayacağını söyler. Vijay kendine düşeni yaptığını ama Pragya’nın kurtulduğunu söyler. Bu sırada Vijay, Purab ve Payal Raj’ı görüp gelince hemen saklanır. Vijay ise işi kendi halledeceğini söyler. Abhi ise Pragyanın Ravan heykeli için nasıl bu kadar çok para verdiğini düşünmektedir. Pragyanın arkasında heykel ile fotoğraf çekinir. Pragya ise Nikhilin Tanu’yu takip ettiğini görünce hemen arkalarından gider ve onları takip eder. Pragya oyuna düşmüştür. Vijay tarafından kaçırılır. Abhi’yi gören Tanu ve Nikhil ayrılırlar.

Daadi Pragyayı bulamayınca durumu hemen Purab’a haber verir. Purab Pragyayı aramaya başlar. Abhiye Pragyayı sorduğunda, onun makyaj yapmaya gittiğini söyler. Sarla kızının neden değişik davrandığını düşünüp duygusal anlar yaşar. Abhi de aynı şeyi merak ettiğini söyleyip Pragyadan nefret edeceğim günü ben de merak ediyorum deyince Daadi bunu engel olmak için bir plan yapmaya karar verir. Ronnie de Pragya’yı aramaya koyulur. Tanu ise hayatta sığınacağım tek dalım sensin diyerek Abhiye sarılır. Vijay Pragyanın elini kolunu bağlamış, ağzını da kapatıp her tarafa bomba koymuştur. Ravan heykeli yanmaya başlayacak diye düşünen Pragya korku dolu gözlerle geçmişi hatırlar. Endişelenen Purab, Abhi’ye Pragyayı bulamadığını söyler ama Abhi işin ciddiyetini daha anlamamıştır. Abhi dalga geçerek Pragya’yı bulunca getir de onu da şu heykelle yakayım der. Pragya baygın haldedir ve Vijan onu Raj’a gösterir.

Reklamcılar Pragya gelmeden başlamak isterler. Bu duruma kızan Abhi oku ateşlemez. Bu sırada Ravan heykelinin etrafında dolaşan Abhi’nin önüne Pragya’nın takısı düşer ama takıyı tanıyamayan Abhi Ravan’a kimin diye sorar. Her tarafında bomba olan Pragya sesini duyuramaz ve sadece ağlar. Reklamcılar daha fazla gecikmek istemezler. Raj ise biran önce heykeli ateşlemek ister. Bu sırada Pragya Abhiyi düşünür ve gelmesini ister. Abhi kalpten gelen bu sesi sanki işitir ve sevdiğim birinin başı dertte beni çağırıyor der. Ama Purab hiç bir şey duymadığını söyler. Daha fazla ısrarlara dayanamayan Abhi oku ateşlemek zorunda kalır ama içi rahat etmeyince heykelin yanına gider etrafında gezer. Pragyanın yangının içinde olduğunu görünce koşarak onu oradan kurtarır. Herkesi korkutan olay, Pragyanın kurtulmasıyla sevince döner. Pragya bu durumun intikam almayı düşünür. Raj ise bu işi kendisi halletmeye karar verir.

[mavitext]Ah Kalbim 104. Bölüm Özeti? Aşk Orucu Başlar![/mavitext]

Etiketler: 30 ocak ah kalbim ah kalbim 103. bölüm özeti ah kalbim 30 ocak özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL