Ah Kalbim 104. Bölüm Özeti? 31 Ocak Çarşamba- Aşk Orucu Başlar!

Ah Kalbim 104. Bölüm Özeti? 31 Ocak Çarşamba- Aşk Orucu Başlar!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Pragya yaralarına krem sürer. Sırtına kremi süremeyince Abhi’den yardım ister. Abhi kremi sürerken Pragya yeter der. Abhi bu duruma bozulur ve ona bir kaç taktik verir. Sonra Pragya’ya gözlüğünü takar ve kremi sürmeye devam eder. Ah Kalbim 31 Ocak 104. bölüm özeti yazımızın devamında sizlerle.

Ah Kalbim 104. Bölüm Özeti? 31 Ocak Çarşamba

Abhi elbiseni de değiştireyim mi der. Pragya ise şaşırır. Elbise işi bittikten sonra Pragya Daadi, Bülbül ve Purab ile buluşur. Payal’in haklı olduğunu ve kendisini öldürmek isteyenin Vijyan olduğunu söyler. Pragya Abhi için oruç tutacağından bahseder. Yanındakiler bu olaya karşı çıkar. Pragya ise ısrar eder ve oradan ayrılır. Daadi telefonda Pragya’yı arar ve emir verir. Ancak Pragya nasıl oruç tutacağını ve açacağını düşünür. Tanu olayları Aaliya’ya anlatır ve telefonu kapatır. Bu arada arkada Nikhil vardır. Kendisine para getirdiğini söyler. Nikhil Tanu’dan kendisi için oruç tutmasını ister. Tanu ise orucu nasıl açacağım der.

Pragya ise kimseye çaktırmadan sahura kalkar ve bir şeyler yer. Mutfağa gelen Abhi Pragya’ya yoksa benim için oruç mu tutacaksın der. Pragya ise gereksiz işler ile uğraşmayacağını söyler. Bir ara Pragya’nın eski günler aklına gelir ve çaktırmadan ağlar. Sabah olduğunda Pragya kırmızı giyinmiştir. Tanu ne yapıyorsun oruç mu tutacaksın der. Pragya yok canım böyle istedi der. Tanu bu durumu Abhi’ye haber verince Abhi eline çikolata alır. Eğer çikolatayı yerse oruçlu değildir der. Pragya ise bir şeyler yer gibi yapıp oruç hakkında ileri geri konuşunca Abhi benim Pragyam bunları söylemezdi der.

Pragya ise duygusallaşır. Abhi hep sınavdan geçtiğini ve sıkıldığını söyler. Pragya jöle yiyecekken Abhi herkesin oruçlu olduğunu söyler. Sarla kızı ise Pragya’ya tokat aşk eder. Sarla Abhi’den damadı olarak özür diler. Pragya odasında ağlar. Daadi ise ona destek olur. Nikhil gelir ve Tanu’ya orucu açtırmaya çalışır. Tanu ilk başta onu kovar. Nikhil ise bir kolye hediye eder. Tanu buna çok sevinir. Bu arada Tanu Abhi’nin kendisini çağırdığını söyler. Tanu Nikhil’i saklar. Bu arada Pragya’yı fark eder. Pragya burada ne yaptığını sorar o da yalan söyler. Pragya ise odada birinin saklandığından emindir.

[mavitext]Ah Kalbim 105. Bölüm Özeti? Abhi Suçu Pragya’da Bulur![/mavitext]

Etiketler: 31 Ocak Ah Kalbim özeti Ah Kalbim 104. bölüm fragmanı Ah Kalbim 104. bölüm özeti Ah Kalbim 31. Ocak özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL