Ah Kalbim 105. Bölüm Özeti? 1 Şubat Perşembe- Abhi Suçu Pragya’da Bulur!

Ah Kalbim 105. Bölüm Özeti? 1 Şubat Perşembe- Abhi Suçu Pragya’da Bulur!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 105. bölümde Abhi Pragya’ya kızmak için odasına çıkar. Pragya ise Abhi’yi korkutmaya çalışır. Abhi Tanu’ya söz verdiğini ve ceza vermeye geldiğini söyler. Pragya ise Tanu’nun çoktan orucunu açtığını söyler. Abhi ise şaşırır. Nikhil ise Tanu’nun odasında Tanu’ya elleri ile yemek yedirmiş ve Tanu’nun orucunu açtırmıştır. Karnı tıka basa dolan Tanu’nun odasına Abhi yemek yedirmeye gelir. Ah Kalbim 1 Şubat Perşembe özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 105. Bölüm Özeti? 1 Şubat Perşembe

Tanu’nun odasına gelen Abhi Tanu’ya yemek yedirmeye çalışırken Tanu’nun midesi bulanıp kusmaya gider. Bu sırada Pragya Abhi’ye yatağın altındaki yemek kaplarını gösterir. Tanu döndüğünde özür dilese de Abhi bunu kabul etmez. Bülbül annesinin üzülmesine dayanamaz ve gerçekleri Sarla’ya anlatmaya karar verir. Bunu Purab’a söyler. Purab ise bunu Daadi ve Pragya’ya danışır ancak ikisi de buna onay vermez. Abhi Pragya’ya tekrar oruç tutup tutmayacağını sorar. Pragya ise oruç tutmadığını verdiği zekice cevaplarla Abhi’yi inandırmaya çalışır. Abhi yalnız kaldığında kendini affettirmeye çalışsa da Abhi kızgın olduğundan dinlemek istemez.

Tanu tüm olanlardan Pragya’yı sorumlu tutar ve odasına giderek Abhi’nin gözlüğünü kırar. Bunun sorumlusunun Pragya olduğunu göstermek için gözlüklerin üzerine Pragya’nın ojesinden döker. Abhi odasına girdiğinde gördüğü manzara üzerine hemen Pragya’yı çağırır. Tanu ise Aaliya ile olanları izleyerek gülerler. Abhi ise Pragya’ya kızar ve ilk tombişimi sonrada ondan kalan tek hatırayı aldın der. Pragya ise bunu kendisini yapmadığını söyler. Bunu anlayıncaya kadar kendisi ile konuşmayacağını söyler. Pragya ağlamaya başlar ve Daadi ise onu teselli eder. Tanu ve Aaliya ise yeni bir plan yaparak Abhi ve Pragya’yı ayırcak yeni bir plan yaparlar.

Kuzen Daadi Tanu ve Aaliya’ya yardım edeceğini söyler ve Abhi’ye Pragya’ya numaradan aşık olmasını sonrada onu aldatmasını söyler. Abhi bu fikrin Tanu’nun fikri olduğunu duyunca fikrini kendine aklamasını söyler. Eve Salma Khan herkesin problemlerini çözmek için Kuzen Daadi tarafından davet edilir. Aaliya ise evdeki tek problemin Pragya olduğundan bahsederken Daadi ise misafirlerin yanında bu şekilde konuşmaması için uyarır. Daadi Kuzen Daadi’ye neden dışarıdan başkalarını getirdiğini ailenin sorunlarını ancak aile içinde çözebileceklerini söyler. Abhi ise odasında yorgun bir şekilde uyuyan Pragya’ya çok şirinsin deyince Pragya şok olur. Abhi Pragya’yı seviyormuş gibi yapıp onu test edecektir.

[mavitext]Ah Kalbim 106. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 1 şubat perşembe ah kalbim özeti ah kalbim 1 şubat ah kalbim 105. bölüm özeti


Yorumlar

  • jeren

    Cok guzal kino

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL