Ah Kalbim 106. Bölüm Özeti? 2 Ocak Cuma- Abhi Oyunlarına Devam Ediyor!

Ah Kalbim 106. Bölüm Özeti? 2 Ocak Cuma- Abhi Oyunlarına Devam Ediyor!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 106. Bölüm özetinde; Abhi Pragya’ya değil aslında bebeğe güzel sözler söylemiştir. Hatta bebeği alır ve öpmek ister. Pragya sinir olup odadan çıkar. Abhi ise Pragya’ya da güzel davranmaya gelmiyor diye söylenir. Pragya ise Abhi’nin gözlük olayından dolayı kendisi ile konuşmayacağını bayram değil seyran değil neden böyle güzel konuştuğunu düşünür ve bu işte bir iş var der. Ah Kalbim 2 Ocak Cuma özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 106. Bölüm Özeti? 2 Ocak Cuma

Puja için hazırlıklar tamamlanır ve Abhi kendisinden beklenmeyen bir hareket yapar ve Pragya’nın yanına oturur. Pragya şok olur. Bülbül ve Ronnie ile birlikte Aaliya’yı Tanu ile düşürmeye çalışırlar ama başaramazlar. Pragya Ronnie ve Bülbül’e Tanu’nun bebeğine zarar verecek hamlelerden kaçınmalarını söyler. Pragya Bülbül’e Abhi’yi gözetlemesini ister ve Abhi ise Pragya’nın peşindedir. Tanu ise Abhi’nin bu durumuna kızar. Pragya ise Tanu’ya kocana sahip çık sürekli kaş göz işaretleri yapıp duruyor der.

Tanu Abhi’ye kızınca Abhi senin fikrini uyguluyorum der. Tanu destek verir. Bu sırada Nikhil Tanu’nun odasına gelir ve Tanu’nun ellerinden tutar. Pragya ise Nikhil’in sesini duyar. Nikhil ile Aaliya’yı bir arada görür. Aaliya ile iş hakkında konuştuklarını söyler. Abhi ise Pragya’ya eski günlerdeki gibi kendisini uyutmasını ister. Pragya Tanu’ya gelerek kocasının uyuduğunu söyler. Tanu Abhi’nin yanına gider ve uyur. Uyandığında Tanu’yu yanında gören Abhi ise şaşırır. Pragya bu şekilde Abhi’yi kontrol altında tutar.

Raj ise hazırladığı evraklara imza attırabilirse mal varlığını ele geçirebileceğini söyler. Pragya’nın hareketlerinden şüphelenen Abhi ise Payal’i gerçeği öğrensin diye Ronni’ye yollar. Ronnie oyuna gelmez . Tam tersi Payal’a oyun oynar. Payal’in kendisine asıldığını söyleyerek Abhi’nin planını boşa çıkarır. Abhi ise eline gül alarak Pragya’yı etkilemeye çalışır. Pragya gülü burnuna tutunca hapşırır. Pragya’nın aklına aklını karıştıran Nikhil’in Aaliya ile mi yoksa Tanu ile mi birlikte olduğudur. Bunun için Nikhil’i arar. Abhi ise Pragya’dan para alarak buluşmaya gideceğini söyler. Hatta kendisinin gelip görmesi gerektiğinden bahseder.

[mavitext]Ah Kalbim 107. Bölüm Özeti? Tıklayınız!..[/mavitext]

Etiketler: 2 şubat ah kalbim ah kalbim 106. bölüm özeti ah kalbim 2 şubat özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL