Ah Kalbim 107. Bölüm Özeti? 3 Şubat Cumartesi Özeti? Abhi Gerçekleri Öğrenmeye Çalışır

Ah Kalbim 107. Bölüm Özeti? 3 Şubat Cumartesi Özeti? Abhi Gerçekleri Öğrenmeye Çalışır

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim de 3 Şubatta bizi neler bekliyor? Yazımızın  devamında..

Ah Kalbim 107. Bölüm Özeti? 3 Şubat Cumartesi Özeti?

Bir önceki bölümde Pragya ve Nikhil buluşmaya karar vermiştir. Abhi ve Pragya buluşma için evden ayrılırlar. Tanu, Abhi’yi arar ve Daadi de Pragyayı arar. Abhi, Tanuya buluşmaya gittiğini merak etmemesi gerektiğini söyler. Pragya ise Daadi ye para alıp buluşmaya gideceğini ve kendisinin gelmesini istediğini merak etmemesini söyler. Daadi ise onu dikkatli olma hususunda uyarır. Abhi Pragya ile birlikte pahalı bir restoranta gelir. Abhi etrafında kız olmadığı için ne yapacağım diye düşünürken Pragyaya da içki içirir.

Biraz zaman geçtikten sonra yalan söylediğini aslında kimsenin gelmeyeceğini, sadece onunla yalnız kalmak için yalan söylediğini itiraf eder. Abhi Pragya ya aşık olduğunu itiraf eder. Pragya ise ne yapacağını bilemez ve Tanu ne yapacak diye sorar. Pragya kendini kötü olarak aktarmaya çalışır ama bu konuda çok inandırıcı değildir. Abhi sevgisini aktarmaya devam etmektedir. Pragya yavaş yavaş sarhoş olmaya ve başı dönmeye başlar. Bu sırda Tanu Abhi ye mesaj çeker. Pragyaya içki içirmemesini söyler. Ama artık iş işten geçmiştir. Pragya kendinden geçmiştir. Abhi Pragyaya gözlerine bakmasını ciddi olduğunu söyler. Pragyaya neden böyle davrandığını söyletmeye çalışır.

 

Bülbül ise artık dayanamadığını ve annesine gerçeği söylemeye karar verdiğini Purab’a söyler. Abhi ise Pragyaya içki içirdiğine pişman olur. Pragya adeta kendinden geçmiştir. Abhiye kendisini sırtına almasını söyler ve dışarı çıkarak taksi çağırır. Abhi Pragyaya sorduğu sorunun cevabını ister ve ama umduğu cevabı alamaz. Pragyaya kalbinde ne var deyince kalp var kan var damar var der… Abhi Pragyayı yatağa yatırır. Pragya oyuncak bebeği Abhiye yeni erkek arkadaşım diye tanıtır ve onunla konuşmaya başlar. Abhi’ye gerçeği söyleyeceğim diyerek onu heyecanlandırır. Pragya bebeği ile uyuyacağını artık kendisinin de bir erkek arkadaşı olduğunu söyler.

Tanu ise Abhi yi sabah sabah sorguya çeker. Eve misafir olarak gelen Nikhil her fırsatta Tanuyu rahatsız etmeye devam eder. Nikhil ise sadece Aaliya tarafından desteklenmiştir. Olayar karışmaktadır. Nikhil ile Aaliyanın evlenmesi istenmektedir. Ama bu durum Nikhil’in hiç hoşuna gitmez, Tanuyu kenara çekerek onunla evlenmeyeceğini söyler. Eğer böyle bir şeye müsade ederse gerçeği söylemekle yani bebeğin babası olduğunu söylemekle tehdit eder. Pragya ise Tanunun bebeğinin babasının Nikhil olduğunu, Purab ve Bülbül’e söyler.

 

Etiketler: ah kalbim 107. bölüm özeti ah kalbim 3 şubat özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL