Ah Kalbim 108. Bölüm Özeti? 4 Şubat Pazar Özeti? Nikhil ve Aaliya Evlenecek mi?

Ah Kalbim 108. Bölüm Özeti? 4 Şubat Pazar Özeti? Nikhil ve Aaliya Evlenecek mi?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbimde Nikhil ile Aaliyanın evlenip evlenmeyeceği merak konusu oldu. Dizinin son bölümünde Pragya Bülbül ile Purab’a Nikhil’in bebeğin babası oduğunu söylemişti. Bakalım bizi yeni bölümde neler bekliyor.

Ah Kalbim 108. Bölüm Özeti? 4 Şubat Pazar Özeti?

Abhi, Aaliyadan Nikhil ile evliliği için onay almıştır, Nikhilden de onay alınca parti vermeyi planlamışlardır.  Abhi ailedeki herkesi toplar ve Aaliya için uygun bir eş adayı bulduğunu ve evlenmelerini istediğini onlara söyler. Bulduğu kişinin birazdan geleceğini söyler ve Nikhil içeri girer. Abhi onu kucaklar. Bu sırada Aaliya Nikhil’e Mesaj atar. Abhi ise Nikhile onu buraya niçin davet ettiğini söyler ve Aaliyaya uygun gördüğünü söyler. Nikhil bu tekliften hoşlanmaz ve kabul etmeyeceğini söyler ve oradan ayrılır. Abhi Nikhili zor duruma düşürdüğünden dolayı gidip Nikhilden özür diler. Pragya ise Nikhil ile Tanu arasında bir şeyler olduğuna emin olur. Aaliya, Tanuya Abhi yi neden durdurmadın diye kızarken Pragyayı görünce hemen konuyu değiştirirler.

Pragya Aaliyaya Nikhilin evlenme işini kabul etmediği için üzüldüğünü söyleyince Aaliya da zaten çokta istekli olmadığını söyler. Tanu ise Nikhil ile telefonda konuşur.” Neden evlenme teklifini reddettiğini” sorar. Nikhil ise ben sevdiğim kişiyle evleneceğim diye cevap verir. Aaliya ise Tanu’nun elinden telefonu alır ve tehditle savurur. Nikhil yarın görüşürüz diye cevap verir. Abhi Pragya’nın gözüne girmek için Pragyanın odasına kahvaltı ve yatağına kırmızı gül bırakılmasını ister. Uyanınca Pragya çok şaşırır. Payal’in elindeki yiyecekleri Ronnie kontrol eder ve bayılma numarası yapar. Onlar çıkınca Abhi,  Pragyanın elindeki gülü göstererek hırsızı buldum der. Çalmadığını söyleyen Pragyaya, bu gülü kabul ettiğin gibi beni de kabul edeceksin der.

Nikhil eve gelir ve Abhi’den özür diler. Sizden bir şey gizledim diyerek söze girer. Bir kız sevdiğini ve bu kızında bu evde Tanunun arkadaşı Sonali olduğunu bu yüzden de teklifi kabul edemeyeceğini söyler. Tanu kendisini ele verdiğini düşününce çok korkmuştur. Tanu ikiliyi tebrik eder. Tanu Abhi ye Pragyaya imzalatması için evraklar verir. Bu sırada Pragyanın geldiğini duyan Abhi Tanuyu gizler. Abhi fırsatı değerlendirerek Pragyaya aşktan bahseder ve onu kucaklamaya çalışır.  Çok kıskanan Tanu elindeki evrakları düşürünce ses çıkar. Pragya sesin nereden geldiğini bulmaya çalışır, Abhi ise onu engellemeye çalışır. Abhi  Tanu’ya önce Pragyanın güvenini kazanırsam öyle imzalatabilirim diyerek evrakları Tanu’ya geri verir.

Tanu Nikhil ile buluşur ve sohbet eder. Tanu birileri onu görecek diye korkar ve korktuğu gibi de olur. Bülbül ile Purab onları el ele tutuşurken görürler. Tanu ne yapacağını bilmez haldeyken Aaliya imdada koşar. Sonali’nin buluşma ayarladığını ve birazdan geleceğini söyler. Bülbül ise Tanu’ya Abhi’den izin alıp gelmesi gerektiğini söyler. Aaliya Bülbüle kızar. Sonali’ye söyleyelim de bize başka buluşma yeri ayarlasın der. Abhi ise Pragya’dan sarıldığı için özür diler. Ama Pragya kızmadığını söyler. Abhi fırsatını bulunca tekrar sarılır. Tam bu sırada Daadi gelir ve Abhi ile tartışırlar. Pragya daha sonra Tanu’nun düşürdüğü evrakları bulur. Olan biten olayları anlar. Herkesin bir oyun içinde olduğunu düşünür. Ama kimseye bir şey hissettirmeden olanları izlemeye devam eder.

[mavitext]Ah Kalbim 109. Bölüm Özeti? Tıkayınız![/mavitext]

Etiketler: 4 şubat ah kalbim özeti ah kalbim 108. bölüm özeti ah kalbim 4 şubat pazar özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL