Ah Kalbim 110. Bölüm 6 Şubat Salı Özeti Fragmanı!

Ah Kalbim 110. Bölüm 6 Şubat Salı Özeti Fragmanı!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 110. Bölüm özetinde Pragya heyecan içinde Abhi’yi çağırmaya gider. Bu sırada Raj ise kapıdaki kişinin Robin olduğunu fark eder. Tam ona vuracakken Pragya gelir. Hemen kapıyı kilitler. Tanu ise telaşlıdır. Tanu odadan çıkmanın bir yolunu aramaktadır. Ah Kalbim 6 Şubat özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 110. Bölüm 6 Şubat Salı Özeti Fragmanı!

Abhi belkide kapı bozulmuştur diye kapıyı tornavida ile açmaya çalışırken Tanu ve Aaliya saklanır. Raj ise yatağın altına girer. Bu sırada hemşire gelerek anahtar ile kapıyı açar. Hemşire yatan kişiyi Vijay zannederek Raj’a şırınga enjekte eder. Abhi ile Pragya gittikten sonra Tanu, Aaliya ve Raj Vijay’ı yatağın altından çıkarır. Hep birlikte odadan çıkarlarken Raj bayılır. Tanu Rajı uyandırır ve odasına gitmesini söyler. Aaliya ve Tanu ise Vijyan’ı taşıyamadıklarından ne yapacaklarını şaşırmışlardır. Abhi ise Pragya’yı zorla kucağına yatırır ve saçlarını okşarken uyur.

Sabah olduğunda Ronnie baygındır. Bu durumu görenler bu duruma şok olur. Ronnie Robin’in verdiği suyu içtikten sonra bayıldığını söyleyince Pragya Robin’e dikkat etmeleri gerektiğini söyler. Ardından Vijay’ı kontrol eden Pragya Vijay’ın odada olduğunu gördüğünde sevinir. Tanu ise Abhi’ye Pragya bu adamla ne kadar çok ilgileniyor aralarında bir şey olmalı diyerek kafasını karıştırır. Vijay ise uyandığında ise yanında Tanu ve Aaliya vardır. Vijay ellerinden kaçmak ister ancak kaçamaz. Doktor Vijay’ı kontrole gelir ve herşeyin yolunda olduğunu ancak neden uyanmadığını anlamaz. Abhi Vijay’ı uyandıracakken Vijay kendine gelir ve hiçbir şey hatırlamadığını söyler.

Aile üyeleri Pragya’nın dikkatini dağıtmak için türlü yollara başvurular. Pragya ise bu durumdan şüphelenir ve Bülbül’e onlara göz kulak olmasını ister. Pragya Vijay’ı kontrol etmeye gider. Raj ve adamları ise Vijay’ı kontrol etmeye gider. Vijay çığlık atar ve Pragya anında odasına gider. Raj ise adamlara başına sopa ile vurmalarını ve Raj ile gitmelerini söyler. Adamlar dediğini yaparlar. Başına bandaj sarılan Raj’ın eşi Mitali ise neden kahramanlık edip de adamı durdurmaya çalıştın der. Tanu ise Pragya’ya geceleri Vijay’ın odasına giriyor diye iftira eder. Pragya ise onu susturmaya çalışırken Purap Vijay ve polisler birlikte gelir.

[mavitext]Ah Kalbim 111. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Ah Kalbim 110. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 6 şubat ah kalbim özeti ah kalbim 110. bölüm özeti ah kalbim 6 şubat fragmanı ah kalbim 6 şubat özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL