Ah Kalbim 112. Bölüm 10 Şubat Cumartesi Özeti Fragmanı?

Ah Kalbim 112. Bölüm 10 Şubat Cumartesi Özeti Fragmanı?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 112. bölüm özetinde; Abhi imza almak için Pragya’ya içki içirir. Raoonie RAj’ın babasından şüphelenmiştir. Raj’ın babası arkadaşımla buluştum der. Tanu Aaliya’nın yanında bir adam gördüğünü söyleyip bir de babası olduğunu söyleyince bu duruma Raj şaşırır. Ah Kalbim 112. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 112. Bölüm 10 Şubat Cumartesi Özeti Fragmanı?

Abhi Pragya’ya içki içirmenin bir kaç yolunu araya dursun Pragya olayı anlar ve içiyormuş gibi yapar. Pragya elindeki içkiyi döker ve Abhi’ye içki içirmeye çalışır. Bunun için bardağı önüne kor. Ancak Abhi bardakları değiştirince Pragya içki içer ve Abhi ise imzayı attırır. Abhi Pragya’ya kilidi sorar ancak Pragya’dan bir cevap alamaz. Bunun üzerine odasına gider. Tanu’ya anahtarı alırsak başarılı oluruz der. Abhi Tanu’ya Pragya’dan bir türlü anahtarı alamadığını söyler. Ronnie ise Raj’ın babasından şüphe duyduğunu Abhi ile paylaşır. Abhi ise bulduğu her fırsatta anahtarı aramaya devam eder. Purab, Bülbül’e resmi nikahtan bahsederken kimsenin ikisini ayıramayacağını söyler. Bu sırada birileri kafasına vurur.

Bu kişi Aaliya’dan başkası değildir. Bülbül’e seni öldüreceğim der. Ancak bu Pragya’nın rüyasında böyledir. Bülbül ile Purab yılbaşını kutlarlarken Aaliya ve Tanu onları görür. Aaliya Tanu’ya Purab’ı çok sevdiğini bunun için Bülbül’e zarar vereceğini söyler. Aaliya’nın bu sözlerini Pragya duyar ve hemen Bülbül ve Purab ile buluşmak ister. Sabah ise herkese sürpriz yaparlar ve Bülbül ile Purab’ın boyunlarında çelenk vardır.

Pragya ikisini evlendirdiğini söyler. Abhi bu duruma izin alınmadığı için tepki gösterse de sonradan Pragya’nın konuşmaları neticesinde bu tepkisinden vazgeçer. Pragya Bülbül ile Purab için kalacak oda olarak teras katı dekore eder. Bülbül ise annesinin ne tepki vereceğinden endişelidir. Daadi ise Sarla’ya bunu söylemeliyiz der. Sarla kalp hastası olduğu için ona böyle birşeyi nasıl söyleyeceklerini düşünür. Yanında Pragya ve Abhi’de vardır. Ama sonunda Sarla’ya Purab ile Bülbül’ün evlendiğini söylerler. Aaliya ise bunu duyunca hırsından evde ne var ne yok kırar atar.

[mavitext]Ah Kalbim 113. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Ah Kalbim 10 Şubat Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 8 şubat perşembe ah kalbim özeti ah kalbim 10 şubat cumartesi özeti ah kalbim 112. bölüm özeti ah kalbim 8 şubat fragmanı ah kalbim 8 şubat perşembe özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL