Ah Kalbim 113. Bölüm Özeti 11 Şubat Pazar Fragmanı!

Ah Kalbim 113. Bölüm Özeti 11 Şubat Pazar Fragmanı!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 113. Bölüm özetinde; Pragya annesinin evlilik olayı ile ilgili kendisine kızmasının ardından ona kendisine kızmaması gerektiğini hatta teşekkür etmesi gerektiğini söyler. Abhi ise Sarla’ya sıkıntı yapmamasını söyler. Sarla Abhi’lerin evine gelerek Bülbül’e neden evlendiğini sorar. O da Bülbül başka biri ile evlenecekti o yüzden evlendik deyince Sarla o zaman size mutluluklar der ve dua eder. Ah Kalbim 11 Şubat Pazar özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 113. Bölüm Özeti 11 Şubat Pazar Fragmanı!

Aaliya ise Purab ve Bülbül’ün odasına girerek Purab’ın isminin yanına kendi ismini yazar ve yatağı yangına verir. Bunun üzerine herkes panik olur ve Bülbül bu durum kötüye işarettir der. Bunun üzerine Purab ise kendisinin yanında olduğunu ve korkmaması gerektiğini söyler. Yangına yanan mumların neden olabileceğinden bahseder. Abhi yatarken Pragya ise anahtarı alarak evrakları alır. Bu sırada sesi duyan Bülbül ne yapıyorsun deyince Abhi olan biteni anlatır. Bülbül ise bu duruma sevinir ve Abhi’ye sen Tanu’yu çağır der. Bu sırada Pragya’yı uyandırır. Evraklar üzerinde imzasını gören Pragya ise şok olur.

Pragya bu olanları kimseye anlatma der. Bu arada Purab Bülbül ile balayı planı yapmaktadır. Bunun üzerine olanları duyan Aaliya sinir küpü olmuş ve Bülbül’ü merdivenden iterek öldürmek istemiş ancak Bülbül’ü Pragya kolundan yakalamıştır. Pragya Bülbül’e kardeşinden uzak durmasını aksi halde kötü olacağını söyleyerek tehdit eder. Aaliya ise önce Pragya’dan kurtulmalıyım der ve Pragya’yı öldürmeye karar verir. Abhi Bülbül’e evrakları sorar. Pragya’nın aldığını söyler. Abhi ise Bülbül ile Purab’a yeni evlendikleri için bir şenlik yapmak ister. Pragya ise parayı nereden buldun deyince; Abhi onları sen evlendirdin parayı da sen verirsin der.

Pragya önce bunu istemese de sonradan kabul eder. Aaliya ise Pragya’yı öldürmesi için Vijay ile konuşur ve bundan kimsenin haberi olmayacaktır. İş bitince parasını alacaktır. Abhi, Pragya, Bülbül ve Purab birlikte düğün alışverişine gider. Bu sırada Abhi Vijay’ı görür onun yanında da Aaliya’yı. Yanına gittiğinde Vijay kendisini yaralar. Aaliya ise Vijay ile olmasını gerçekleri aramak ile ilgili olduğunu söyler. Bunun üzerine Abhi’ye bir görevli bayan yardım eder ve yakından ilgilenir. Pragya bu durumu görünce kıskanır ve yanlarına giderek Abhi’nin yarasını temizler. Abhi ise Pragya’nın bu durumuna anlam veremez. Bu arada Purab ile Bülbül romantik anlar yaşar ve Bülbül akşam terasa odalarına Purab’ı davet eder. Bunu Aaliya duyar.

[mavitext]Ah Kalbim 114. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Ah Kalbim 113. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 11 şubat ah kalbim özeti ah kalbim 11 şubat fragmanı ah kalbim 11 şubat pazar özeti ah kalbim 113. bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL